Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki találkozott, fotózkodot...

Valaki találkozott, fotózkodott, beszélt Tiniékkel a Violetta Live után? Ha igen? Ha igen, milyen volt? Tudtok képet linkelni velük/róluk?

Figyelt kérdés

2015. szept. 12. 12:25
 1/8 anonim válasza:
En talakoztam vele meg beszelt is hozzam!!!! Es autogramot is kaptam:):):):)
2015. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudsz kepet fotot ilyesmit linkelni?
2015. szept. 13. 12:10
 3/8 anonim válasza:
Emailben ha elkuldenem ugy jo?
2015. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg Viber?
2015. szept. 13. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Hú, úgy emlékszem rá, mintha tegnap lett volna: éjjel fél tizenegy-aigusztus 29. Tini kiszáll egy bazinagy fekete kocsiból és küld nekünk egy puszit. Aláírja az első felé tartott füzetet, mikor az egyik egyébként rémisztő arcú biztonsági belöki az ajtón szegény Tinit. És eltűnt. Ezután kb. a hotel előtt tartózkodó kiscsajok (a háromnegyede 6-9 éves volt) elkezdett bőgni, mire az értelmesebb fele odaállt az ajtóhoz és elkezdtük énekelni a Código Amistand-ot. Legnagyobb meglepetésünkre lejött Samu :3333 :DD *.* Ekkor már fél egy volt, majdnem elaludtam, ott helyben de megérte. Aznap este nem bírtam letörölni a vigyort a képemről, egészen addig, míg rá nem jöttem, hogy elveszett a telefonom, de ez mellékes.

Plusznak még mondanám, hogy 28-án este Candetól is szereztem egy autogrammott  Épp a minap nézegettem egy Violettás videót, és el sem hittem, hogy az ott vigyorgó Candet és Samut MEGÉRINTETTEM sőt, még el is sírhattam magam előttük. :) Halkan, a sírástól kipirosodott szemmel mondtam nekik egy "Köszönöm"-öt, és az volt életem egyik legcsodásabb napja. Hiába írom le ezeket a percelet századszorra- nem unom meg. Valszeg soha többé nem láthatom őket élòben, de nem bánom, a szobámban még ma is ott virít az a 28 Violettás poszter, ami egyre csak gyarapodni fog.. 

2015. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BOGI26 válasza:
Én is talàlkoztam velük van Tinitol Canddtol Claratol Diegotol Mechitol Samutol és Facutol.Közös fotóim vannak Mechivel Facuval Claraval és Samuval. Életem legszebb napja volt el sem hiszem, hogy ez velem megtörtént.
2015. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BOGI26 válasza:
Az elsőnek felsoroltjaitól aláírásom van.
2015. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen a hosszú szöveg küldőjénél említett 29 ei napon én is jelen voltam, Samutól egy autogrammal és egy képpel gyarapodtam. Másnap pedig éjfél után bevártuk a hotelnél Candet, Clarit, Diegot és Albat, de csak Candeval lett egy kepem és Claritol autogrammom. Képet emailban vagy instagramon tudok küldeni.
2015. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!