Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki, hogy a...

Hogy derítsem ki, hogy a barátnőm mennyire erős?

Figyelt kérdés

A barátnőm kb 10 kg-mal nehezebb nálam (ő 73, én 61 kg), és néha azt veszem észre, hogy iszonyatos erőkifejtésre képes. Szerintem sokkal erősebb, mint én. :/ Hogy derítsem ki, hogy mennyire erős, erősebb-e nálam, anélkül, hogy ne legyen ciki, hogy kiderül, én vagyok a gyengébb?


22/F (ő 22/L)


(Egyébként nem látszik, hogy izmos, inkább csak vastagabb.)



2015. szept. 14. 16:09
 1/4 anonim válasza:
Pakolj tele egy dobozt teglakkal úgy hogy a lany nem tudja hogy tegla van benne es kerd meg hogy vigye fol a lepcson xd
2015. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, azóta megoldódott a kérdés. :D
2015. dec. 22. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:
hogy oldottad meg? nálam is hasonló helyzet van :P
2015. dec. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül nem figuráztam túl a dolgot, cipeltünk egyszer albérletben szekrényeket, és csak úgy dicsérően megjegyeztem, hogy imádom, hogy bivalyerős barátnőm van. Mivel jól vette, egész egyszerűen kihívtam szkanderozni, lesz, ami lesz.

Elfogadta, mert miért ne. Alkatilag elég erős, átlaghoz képest széles a háta, vastag a combja. Végül én nyertem, de azért küzdött. :) Mondjuk tudom, hogy a szkander nem használja a teljes test erejét. Tuti van olyan próba, amin meg sem közelíteném. A vádlija mint egy tekegolyó. :P

2015. dec. 24. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!