Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Steam Supportnak irtam nem...

Dávid 2005 kérdése:

Steam Supportnak irtam nem válaszolnak zárolva van a fiokom valami gond lehet náluk?

Figyelt kérdés
Kb két hónapja írtam először azóta többször, mert értesítő üzenet lobogott fent pirosan hogy zárolták a fiókomat, ami már csak azért sem jó, mert amíg nem csinálják meg, addig nem csak hogy ott ez az üzenet, de nem tudok játszani az ismerőseimmel sem, és nem tudok bejelölni senkit. Írtam nekik hogy oldják fel csatoltam a kért doksikat de semmi válasz.Valakinek valami ötlet?
2015. szept. 15. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Miert zaroltak amugy? Csak nem tobben hasznaltatok? Biztos vagyok benne hogy kuldtek e-mailen is tajekoztatot, hogy miert tortent, ami tortent.
2015. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom annyit írtak hogy ezt a fiókot a tulajdonos zárolta (én ugyan nem )ezt követően írták mit tegyek (támogatói jegy bizonyiték stb) ez már 2 hónapja meg is történt de azóta sem válaszolnak :-(
2015. szept. 16. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!