Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Főleg lányok nők véleménye...

Főleg lányok nők véleménye érdekel, de ha Fiúk/Pasik válaszolnak az sem gond?

Figyelt kérdés
Szóval kövér voltam, nagyon. Sok gyógyszer,(picinek volt egy jó pár betegségem) rendszertelen táplálkozás. Szóval értitek elhiztam, most olyan 7.hete tornazom figyelek a taplalkozasomra és leadtam közel 10.kg-ot. Eddig is érdeklődött pár srác (végül is hasam nem volt nagy inkább a mellem és a fenekem ami.nagyobb volt, na meg persze igényes voltam, tudtam mit szabad és mit nem szabad felvennem). Most ahogy fogyok, egyre szebb lesz a bőröm és ugye a a hasam combom is megy le, és elkezdett érdeklődni utánam két helyes srác. De mikor kövér voltam rengeteg bantast kaptam :/ és nagyon magam alatt voltam, és ők is csufoltak. Most pedig mintha mi sem történt volna elkezdtek velem normálisan beszélni és bokolni meg stb. Az egyik fiú megkerdezte járok e vele? Nem akartam bunkó lenni (én másokkal ellentétben nem bantok meg senkit). Azt mondtam gondolkozom rajta. De most az egyszer lehetnek én is bunko, végül is megerdemli a srác? Ő engem fojton bántott, szóval én is lehetek most szemét és valami bunkó szöveggel vissza utasithatom? Kérlek válaszoljatok. Nem tudom mit tegyek!
2014. aug. 31. 19:39
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én nem lennék bunkó... ha sovány vagy az feljogosít arra, hogy emberhez méltatlanul viselkedj? A leadott kilókkal az emberi szintből is lejjebb kell adni?


Én megmondanám a fiúnak, hogy ne haragudjon, de amikor pár kilóval nehezebben bántott és csúfolt, akkor mint férfi megszűnt a szemeben létezni. Ennyi. Nem kell cifrázni.

És ő is okul belőle legalább, hogy legközelebb ne bántosn másokat feleslegesen, mert később még visszaüthet.


Ez lenne a leghasznosabb.


De ha bunkózol, akkor mint nő pont te magad veszted el az értéked. :/

És azt fogyókúrával sem lehet kompenzálni.

2014. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igaz, egyébként sem a stílusom a bunkozas, és akkor csak a szintjén lennék
2014. aug. 31. 19:47
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Azt a sok keserűséget el kell engedni és csak magadra összpontosítani.


Akik a külsődig láttak így jártak. :P

2014. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "járnál-e vele"??? Hány évesek vagytok, 13? Vagy annyira izzik körülöttetek a levegő találkozgatások során és annyira egy hullámhosszon vagytok, hogy egyértelműen összejöttök, vagy nem.

A legdedósabb ember se kérdez ilyet.

2014. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi idő telt el azóta, hogy ő bántott téged. Én például általános iskolásként (több 10 éve) előfordult, hogy bántottam más osztálytársamat (vagyis tulajdonképpen sokan bántottuk egyszerre). Ha ma belegondolok eléggé nagy bűntudatom van és piszkosul tisztelem a srácot, hogy nem dilizett be és mostanra egész jól él. Én magamról tudom, hogy sokkal rosszabbul viseltem volna és ma azt gondolom, hogy sokkal inkább megérte volna mellé állni és nem szekálni. :I


Szóval ha eltelt már vagy 8-10 év amióta az a bizonyos srác bántott akkor lehet, hogy ő is érettebbé vált. Ha viszont a közelmúltban történt a bántás akkor inkább küldd el! Amúgy is lehet, hogy csak kihasználna.

2014. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!