Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Fortschritt e 512-es kombájn...

Krisztofer oxi kérdése:

A Fortschritt e 512-es kombájnoknak általában mi a hátrányuk? Melyek azok az alkatészek amik a leggyakrabban meghibásodnak?

Figyelt kérdés

2015. szept. 15. 16:46
 1/1 anonim válasza:
Nekem van egy e 512es kombájnom ami eladásra vár, mert vettem helyette egy 524est az 512esen nekem legtöbbet a kalászvisszahordóval volt gondom de volt má a motorral a hidrolikaszivatyúval a különböző hidraulikákkal és a kerekekkel gondom de ha a vágóasztalt is beleérted akkor legtöbbet a kasza szakadt el (5.7m vágóasztalnál) és a kaszahajtás ment tönkre. Ez átlagban egy szezonban 2x 50 ha learatásánál.
2019. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!