Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc American...

Melyik a kedvenc American horror story évadotok?

Figyelt kérdés
Van szellemházas, van az asylum, coven és a freak show. Ki is fejthetitek miért. Valamiért kiváncsi vagyok, hogy más mit szeret!

2015. szept. 16. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Asylum,az olyan nyomasztóan realista.
2015. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az én is szeretem
2015. szept. 16. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első kettő évad.
2015. szept. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok választani, mert a Covenen kívül mind nagyon jó, mind más miatt. Talán ha nagyon megpróbálnék kiemelni egyet, az az Asylum lenne, valahogy abba tudtam magam legjobban beleélni. Amikor Oliver hazavitte Lanát és kiderült hogy ő Bloody Face, még sírtam is az idegességtől, nagyon durva volt.
2015. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Második , bár a fő negatív karakter (vérpofa) ötlete nem eredeti , ennek ellenére a cselekmény izgalmasra és nyomasztóra sikeredett.

Az első évad már túlzottan klisés , nekem nem tetszett annyira. Harmadik egyáltalán nem rossz , de valahogy befejezetlennek látom az egészet , sok mindent kihagytak belőle amiben az évad elején belekezdtek. A 4.-et nem néztem tovább az első rész után , az lett a leggyengébb szerintem mind közül.

2015. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam az első mindent visz, de az összes évadot imádom. :)
2015. szept. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem a második és a negyedik évad tetszett a legjobban( a negyedik lehet, hogy csak azért mert azt néztem mostanába és még átélem a hangulatát). Szóval az abszolút kedvencem az a második évad.
2016. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát az Asylumot az nálam azért veri az összeset mert annyira realista volt, hogy teljesen bele tudtam magam élni.

Amúgy sorrendbe NÁLAM így vannak az évadok:

1. Asylum

2. Hotel (Valamiért mindenki össze-vissza szidja, de nekem nagyon tetszett az amit ebből a vámpíros témából hoztak ki)

3. Murder House (Ez az évad arra volt tökéletes, hogy megismerjük a szereplőket, bár az utolsó rész szerintem felesleges volt.)

4. Freak Show (Többet is ki lehetett hozni ebből a témából. Igazából amíg SPOILER meg nem halt Twisty ez is elég nyomasztó évad volt)

5. Coven (Ez nekem valamiért nem hozta a feelinget. Voltak benne érdekes dolgok például a boszorkány vadászok tetszettek. Vagy a Hóhér is szerintem ötletes volt, de ez a főtörténetszál, hogy kilegyen az új "Legfőbb" nagyon nem tudot lekötni.)


Ettől eltekintve mindegyik évad veri nálam a legtöbb mai sorozatot.

2016. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!