Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tiltja le GYK a "párkere...

Miért tiltja le GYK a "párkeresős" kérdéseket? Többi lent

Figyelt kérdés

Nos egy ideje (nem most) én is ki tettem, hogy aszhem:

"Van valakinek kedve ismerkedni?"... valami ilyesmit.

És olvasgatok, hogy más is erre panaszkodik! Mondják, hogy

inkább hagyják a fenébe, nem foglalkoznak vele!

De várjunk csak! Akkor miért van ilyen lehetőség az oldalon?! Miért tiltják le?! Na erre adjon nekem választ valaki!

15/F



2015. szept. 16. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Általaban akkor lesz az adott kérdés eltiltva, ha valaki - vagy a kérdezö, vagy valamelyik válaszoló - kifogásolható módon viselkedik (pl privát üzenetekben zaklat másokat, vagy olyan kommenteket tesz közzé, ami ellenkezik az oldal alapszabályaival)
2015. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Az "ismerkedés" ismerkedéssel kapcsolatos kérdéseknek van fent tartva, és nem arra, hogy itt keress barátot/barátnőt.

Ugye érthető a különbség?

2015. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
elég zavaros ez a kérdés. de a lényeg, hogy ez az oldal nem ismerkedésre van fenntartva.
2015. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
érdekes, pedig én rengeteg ilyen kérdést látok minden nap, és r ohadtul idegesítenek. menjenek randioldalra akik ismerkedni akarnak. ha pedig az illető még csak 15, akkor végképp
2015. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen de én semmi kifogásolható dolgot nem írtam, nem zaklattam senki priváton!
2015. szept. 16. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
De valamelyik válaszol lehet, hoyg igen
2015. szept. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Néha nehéz feldolgozni, de nem minden oldal ismerkedős oldal. Vannak olyanok is, amik kifejezetten ismerkedésre, társkeresésre valók. A gyakorikerdesek igyekszik olyan profilt megőrizni, amilyen a yahoo.answers vagy a gutefrage, csak magyarul, vagyis ahol komoly érdeklődő kérdések, tudományos jellegű érdeklődés esetén lehet érdemi válaszokat kapni. A sok, konkrét kérdést nem tartalmazó "kérdés" (tehát, ismerkedés, társkeresés, vicc, trollkodás stb) hígítja a tartalmat, és elriasztja a célközönséget, nevezetesen azokat a felhasználókat, akik a hivatalos célra használnák az oldalt, vagyis arra amire való: konkrét kérdésre választ kapni.


Kb úgy képzeld el, hogy nyitsz egy sakkozó klubot, ahova elvileg bárki bejöhet, de te szeretnéd hogy elégedettek is legyenek a klubtagok, hiszen mindig találnak sakkpartnert, tanulhatnak új sakk stratégiákat, esetleg sakk készleteket is árulsz, azt megvegyék, stb. erre bejön egy társaság, aki mindenáron römizni akar, és veri a pultodat hogy miért nincs kártyád is. Oké, hogy egy ideig rugalmasan kezelhető a kérdés, és mondjuk fenntartasz egy külön asztalt a römiseknek is, de ha azok odatolakodnak az új sakk klubtagokhoz, és őket is folyton a römizéssel zaklatják, akkor ezeket nehéz lesz meggyőzni arról, hogy ez egy komoly SAKK klub, ahol versenyekre készülnek, sakk szakosztályok neves tagjai megfordulnak stb, hanem összességében az lesz a benyomás, hogy ez egy katyvasz mindenféle klub ahová bárki bejöhet a saját ötletével, - és azok, akik komolyan gondolják a sakkozást mint nemzeti sportot, elmennek tőled. Szóval egy idő után ki kell mondanod, hogy a römisek, pókeresek, malom- dáma stb játékosok keressenek maguknak az ő érdeklődésüknek megfelelő klubot, - itt csak sakkozni lehet.

2015. szept. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!