Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti miylen címet adnátok a...

Ti miylen címet adnátok a könyvnek?

Figyelt kérdés

Röviden:


Hallien birodalma tele volt csodákkal, tündérekkel, óriásokkal, varázslókkal... Miután egy gyönyörű nőt vett el feleségül a fiatal király az egész birodalomra sötétség borult. Minden csodálatos lényt kivégeztetett Ariynn királynő, minden mágikus lényt hamuvá égetett, senkivel sem tett kivételt, az Erdő népe bujkálásra kényszerült. A királynő katonái naponta felderítették azt a területet mivel az Erdő tele van mágikus lénnyel, köztük Shaniával. Bár a lány tisztában van erejével nem tudja használni, dühkitörése fákat dönt ki és állatokat öl meg, az Erdő varázslói nem hajlandók a lánynak addig segíteni amíg nem csatlakozik hozzájuk, de Shaniát szíve más felé húzza, fel szeretné kutatni Filtruda hegyein túl élő varázslónőt akit a Bölcsek anyjának állítanak, de Shania nem lehet biztos a dolgában, mi van ha a Bölcsek tévednek? Mi van ha az a bizonyos varázslónő nem is az anyja? Jobban tenné ha csatlakozna az Erdő varázslóihoz? Őt ezek a kérdések nem érdeklik, egy tündérrel a társaságában nekiindul a veszélyes útnak ami akár halálos is lehet.



2015. szept. 16. 19:34
 1/1 anonim válasza:

Az én könyvem(direkt nem mondok címet) a kontinensem nevét viseli.Tedd ezt te is.Valami ütős rajzot csináljál borítónak,és körbekontúrozva tedd oda szépen kidolgozva a kontinens nevét.Nekem pl egy sárkány.Érted,olyan mintha bele lenne "ütve" a mintába a szöveg.Mindenki azt mondja h nagyon ütős az enyém.Ja és keresztben a sárkányon egy kard.Ezek persze csak sziluettek,de formásak.

Remélem segítettem!

2015. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!