Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felmondanátok ebben a helyzetb...

Felmondanátok ebben a helyzetben? Tehetek valamit?

Figyelt kérdés

Persze keresek másik állást és csak utána tervezek felmondani...

24 éves lány vagyok, talán a 2. vagy a 3.héten kikezdett velem a főnököm. Nem tett nyíltan ajánlatot hanem el kellett vinnem kocsival valahová, és a hajamat kezdte el simogatni.

Folyamatosan teszi a szexuális tartalmú megjegyzéseit, amikre nem reagálok, vagy ez van, vagy pedig megaláz, hogy nem jól végzem a munkámat. Nagyon megalázó az egész és már minden nap stresszelek, gyomoridegem van.


2015. szept. 17. 12:08
 1/6 anonim válasza:

Ha van annyira jó a meló ÉS a pénz,hogy neked beleférjen akkor szexelj a főnökkel,mert manapság sok nő csak így maradhat munkahelyen.


De mivel a kérdésedből az derül ki,hogy te erre nem vagy vevő,inkább lépj ki,ha megteheted.


Most majd jön valaki,és leírja,hogy jelentsd fel vagy zsarold meg,de ez hülyeség,mert akkor meg ő rúg ki és jelent fel.


1 szó,mint száz: LÉPJ KI!

2015. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Benne van a munkaköri leírásodban, a főnököd kocsikáztatása?

Ha legközelebb ilyen van, dugj el egy kamerát a kocsiban.


Egyébként ha találsz másik melót, akkor lépj.

2015. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamera a kocsiban vagy diktafon ha beszeltek! Leckeztesd meg a perverz allatot!
2015. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen az benne van, hogy kocsival kell őt vinnem szükség esetén ide-oda. De a többi nincs. A fizetésem se sok, de ha sok lenne, akkor sem szexelnék vele. Biztos hogy felmondok, ahogy találok másik állást, de arra gondoltam, utána küldenék egy levelet amit neki, plusz annak az intézménynek, akin keresztül ő foglalkoztatva van, küldeném el...leírva benne mindent. Ebből lehet neki baja? Jó lenne ha nem csak nekem lenne szar...
2015. szept. 17. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy ez neked munkahely, a nemi életét otthon rendezze le. Egyébként ilyesmi miatt helyre lehet rakatni a főnökével is, ha van neki. Sok javulást ne várj a dologtól. De ha leszáll rólad, amíg találsz másik helyet, az is valami.
2015. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1. vagyok.


"de arra gondoltam, utána küldenék egy levelet amit neki, plusz annak az intézménynek, akin keresztül ő foglalkoztatva van, küldeném el...leírva benne mindent. Ebből lehet neki baja? Jó lenne ha nem csak nekem lenne szar..."


VIGYÁZZ!!!


Ha nincs bizonyíték,akkor ő fog feljelenteni téged és 99%,hogy bukod az ügyet!

2015. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!