Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintem van valami a környék...

Szerintem van valami a környékünkön, ami rákot okoz. Hol tudom ezt jelenteni, hogy valaki végre kivizsgálja, tényleg van-e itt valami?

Figyelt kérdés
A családomban van egy rákos beteg. A szomszéd bácsi tavaly halt meg rákban. A felesége is beteg és a lányuk is. Az ő szomszédjuk is rákos és mellettük még vannak jó páran. Konkrétan egymás mellett van kb 10 ház, ahol vannak rákos betegek. Még kutyák is vannak, akik rákosak. Én nem hiszem el, hogy ez véletlen lenne.. Nem tudjátok véletlenül, hogy hol lehet ezt jelenteni? Utána kéne járni a dolognak, mert ez a betegség sorra öli a szomszédokat :(

2015. szept. 17. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Lokalizálni kellene a problémát. Adótorony, elhagyatott bánya vagy szeméttelep, egyéb ipari létesítmény stb. van a közeletekben? Ha konkrét dolgot tudnál gyanúsítani, könnyebb volna vizsgálatra bírni a szerveket (talán).
2015. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van egy adótorony, kb 500 méterre tőlünk. De mivel a torony közvetlen közelében nincs ilyen gond, én arra gondolok, hogy talán valami a földben van.. Vagy lehet, hogy a torony egy bizonyos távolságban erősebben sugározna? Igazából konkrétumot nem tudok mondani, de azért elég gyanús ez így, nem?
2015. szept. 17. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:

a kertünkben van a t-mobile adótornya

ettől 400m-re rákban halt meg egy férfi

napi 2 doboz cigit szívott


ha az adótornyot gyanúsítod, remélem van mobilod...

meg wifid, mert akkor már azt is ide lehet sorolni...

a falu másik, átellenes sarkában meg telenor-vodafone torony van...

úristen!!!! mind meghalunk!!!!44 ...


amúgy nincs ott valami lerakó, gyármaradék, ilyesmi?

2015. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is!

Mivel számtalan okozója lehet a rák kialakulásának, környéketekre is biztosan jut 2÷3 (vagy több).

2015. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!