Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg angolul?

Hogyan tanuljak meg angolul?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok tavaly 4 -es lettem év végén angolból. de amúgy nehezen értem meg a mondatokat, és egy kicsit összetettebb mondatot nem is tudnék megfogalmazni. órákon az ismeretlen szavakat, + az (in, on, from) stb öszekötő szavakat kiírom hogy tudjam mi mit jelent. angol tanárra nincs pénz sajnos. jövőre érettségi szóval elégé pánikban vagyok most.
2015. szept. 19. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:

KEzdd el a duolingo.com oldalát használni. Ott rengeteg kifejezést tanulsz automatikusan, sok hallás utáni gyakorlat van. Ha már tanultál angolt, akkor az elsö rész valószínüleg kicsit unalmas, de megéri végigszenvedni, mert egy idö után eljutsz oda, ahol nehezebben megy és onnan tudod továbbvenni az anyagot.

A rendszere más, mint a hagyományos nyelvtanításnak, de nekem nagyon sokat segített.

2015. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!