Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FB: Miért van az, hogy privát...

FB: Miért van az, hogy privát üzenetnél az olvasott üzi egyszer csak átvált (elolvasták már előtte) pipából visszamutató nyílra?

Figyelt kérdés

Az illető tuti,hogy nem állította be olvasatlanként. Két napig pipa volt az üzenet mellett. Ma meg már visszamutató nyíl van az üzenete mellett.

VAJON TÖRÖLTE???? Ezt jelezheti ilyen formán már ki?


Valaki esetleg figyelt meg hasonlót?



2015. szept. 20. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad, az illető visszaállította olvasatlanra.
2015. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez a verzió számomra nem helytálló. Két nap után állította volna olvasatlanná át?

Ennek nincs semmi értelme. Bocs,nem megcáfolni akarlak. Jófej vagy,hogy írtál...csak én inkább azt gondolom,hogy törölte és azért lett pipából visszamutató nyíl.

2015. szept. 20. 20:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Nézd, ha mindenképp össze szeretnél vele veszni feleslegesen, én nem foglak megakadályozni :)


De jó ha tudod, hogy ha valaki elolvassa az üzeneted, majd törli, attól még a "látta" pipa nem tűnik el, hanem ott marad. Csak akkor tűnik el, ha olvasatlannak jelöli. Én is szoktam 1-2 nappal később még olvasatlannak jelölni, ha épp nincs időm reagálni, de tudom hogy majd szeretnék, akkor ne felejtsem el.


2 facebookom van, a kedvedért leteszteltem.

2015. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Veszekedni nem szeretnék én se :D :D


Hu viszont ez nagyon értékelendő,h leteszteled nekem! :) Köszi! :)


Azt megkérdezhetem, hogy mitől nem fogod elfelejteni megválaszolni az olvasatlanként jelölt üzenetet?

Netán azt az üzit másként jeleníti majd meg a telód?

Mert pl. nekem akkor is eszemben van megválaszolni az üzit (napokkal később is),ha azt nem jelölöm vissza olvasatlannak.... tuti pasi vagy :D

2015. szept. 20. 21:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok, de nem az miatt :) hanem sok emberrel beszélek, és ha valakinek nem írok pár óráig, akkor már nem is látszik a listában, hanem teljesen letekerődött az üzenete :P viszont gépen van egy olyan gomb hogy csak az olvasatlanokat jelenítse meg a listában, ezért hasznos. Mert ha olvasatlannak jelölted, akkor az ott lesz, és tudod, hogy mire akartál válaszolni, amire még nem tetted meg :)
2015. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a részletes választ! :) Így már értek mindent,hogy miért állítják át egyesek olvasatlanná. Nem tudtam,h ilyen opció is létezik.

Viszont akkor lehet nálam is ez a helyzet. Csupán megvárat a válaszadással. :( Remélem tényleg nem törölte az üzenetemet. Ha meg mégis így van,akkor nem az én emberem volt!

2015. szept. 20. 21:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a fb szar, és összevissza jelöl mindent :) de tuti nem törölte! Lelki szemeimmel látom hogy írni fog :D
2015. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egy hét múlva rád írjak? :D :D :D

Lehet a lelki szemeid sérülnének :D Én nem hiszem,hogy írna napok múlva már.

2015. szept. 20. 21:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan, itt leszek :D én még optimista vagyok :P
2015. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha valaki elolvas egy üzenetet,majd törli,attól még olvasott marad,tehát pipa.Nálam is mostanában így van,hogy sokaknl visszavált olvasatlanná.És ők tuti elolvasták.Szerintem ez face hiba.Nem kell aggódni,biztosan reagál majd a pasi.
2015. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!