Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek, hogy ilyen alacsony...

Félek, hogy ilyen alacsony maradok. Tényleg nem növök már sokat?

Figyelt kérdés
Lány vagíok, nemrég töltöttem a 13-at, 153 centi vagyok.Zavar, hogy alacsony vagyok, szeretnék nőni, mert elegem van, hogy mindenből a gyerekméretek közt kell keresgélnem.Meg tudom, hogyha felnőttkoromban is alacsony vagyok, a felesleg nem oszlik el rajtam. Több rórumot olvastam már és azt írják, hogy 14 éves kor után már nem nagyon növünk. Ez mennyire igaz? Higyek nekik, vagy még reménykedhetek, hogy megnövök?

2015. szept. 20. 23:45
 1/7 A kérdező kommentje:
* Bocsi a szóismétlések miatt és az egyéb nyelvtani hibákért is. Nincs kifogásom, ha valamit elrontottam, azt tényleg elrontottam, gépről kérdeztem.
2015. szept. 20. 23:47
 2/7 anonim ***** válasza:

A felesleg amúgy SEM oszlik el rajtad.

Aztán ki tudja, mekkora leszel. NÉzd meg szüleidet, rokonaidat, hogy ott mennyi az átlag.

A kicsi meg cuki. :P

2015. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
En mingyar 14 vagyok es 162 cm csodalkozni Fogsz de 4honap alatt nottem 4 cm-t amugy van egy osztalytarsam es ölni tud a kicsi cuki lanyokert es nezd ariana grande ilyen magas es meg amugy nosz ez biztos ne aggodj :))
2015. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont ugyan igy vagyok mint te :) most toltottem a 13-at es 151 cm vagyok :/

Biztos novunk meg valamennyit, de engem is elegge zavar, hogy a tomegbe nem kapok levegot, nemulhetek utolso padban, mert a sok fej eltakarha a tablat :p stb

2015. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziaszotok!

Köszönöm a válaszokat!!

1.: Hát a családom, sem olyan magas de én pont a keresztapámra hasolítok, aki azért 170 fölött van.

2.:Én is abban reménykedek, hogy elkezdek már nőni, mert most nyáron nőttem 3 centit és megint nyúlok, mert fáj a combizmom.

3.: Sok sikert neked is akkor és igen, amúgy egem is nagyon zavarnak azok, amiket te írtál, főleg, hogy gimibe kerültem (6osztályos) és télleg mindenki magasabb. Köszi mindenkinek, aki írta, hogy a kicsik aranyosak! :))) <3 Ment a zöld pacsi!!

2015. szept. 21. 20:03
 6/7 anonim válasza:
187 centi vagyok de akkor is a 150-160 körüli lányok a legaranyosabbak 😃
2015. szept. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. szept. 22. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!