Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fenyeget és zaklat egy másik...

Fenyeget és zaklat egy másik nő, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom furcsa, de nő létemre a legjobb barátom férfi. Hosszú ideje tartó kapcsolata van, és kitart a barátnője mellett, ha velem, vagy mással akarna járni, már elhagyta volna. A csaj ennek ellenére folyamatosan zaklat engem, egyre durvábban, és elegem van abból, hogy néha csak úgy, szórakozásból is fenyegető üzeneteket írogat nekem. Nem akar leállni, élvezi, ha gyötörhet. Nem akarom elveszíteni a legjobb barátomat, mert nagyon szeretem, mint embert, mindenkinél jobban kötődöm hozzá, ráadásul az összes barátom barátja neki is (nem vagyok nagy társasági lény, inkább a kevés, de igazi barátságra törekszem azonos édeklődésű emberekkel nemtől függetlenül). Nem szeretnék háborút a baráti körön belül, de az a nő betegesen féltékeny rám és mindent megtesz, hogy tönkretegye az életem. Hogyan védjem meg magam és a számomra minden másnál fontosabb barátságot? Olyan válaszokat, hogy hagyjam a fenébe, NEM kérek, mert tényleg nagyon, sőt, mindennél fontosabb számomra ez a barátság!!!
2015. szept. 21. 00:44
 1/2 anonim ***** válasza:

És ehez mit szól a barátod?

Meglehet, a féltékenysége a gyér szexuális életéből ered.

2015. szept. 21. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szerveznék egy hármas találkát, ahol megkérném a "kedves" "hölgyet", hogy álljon le a fenyegetőzéssel.

Ha a férfi jelenlétében teszed, talán másként reagál, mintha csak kettesben próbálnátok meg tisztázni a helyzetet. És a barátodnak sem árt tisztában lennie azzal, hogy valójában milyen nővel is köti össze jelenleg az életét. Egy betegesen féltékeny, fenyegetőtő, gátlástalan ragadozóval nem biztos, hogy hosszú távon felhőtlen párkapcsolat vár rá.

2015. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!