Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy gyerek az iskolában aki...

Egy gyerek az iskolában aki nem hagy békén csicskáztat meg azzal fenyeget, hogy megver (csak azért veszem be mert már a suliba sok gyereket vert már meg) ilyenek miatt csak ha valaki ezt szóvá teszi tagadja ő a jó a másik a rossz, mit csináljak?

Figyelt kérdés
az egész azért van mert az egyik haveromnak mondtam hogy vele ne nagyon haverkodjon mert hogy őt is csesztesse és mondtam nekik hogy én nem mondtam (nem emlékeztem hirtelen ,hogy mondtam e vagy nem ) és aztán innen indult ki.De attól még nem kéne ilyet mert bocsánatot kértem meg ezek de nem nagyon érdeklik . a szüleim már azt mondják bemennek de már sokan mentek be és semmi(nem nagyon érdekli őt mi van)
2011. ápr. 5. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves a gyerek?és melyik suliba jársz?

Am. nem kell félni tőle, csak egy kis csicska... ;)

2011. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Mi az, hogy nem veszik komolyan, ha szülők bemennek?

Ilyen nem értem,hogy miért létezhet.

Akkor tudod mit? Fogjatok össze azokkal, akik utálják azt a fenyegőtözős gyereket és ha megakar titeket támadni verjétek szét, úgy hogy összepisilje magát..ha a szép szó nem számít.

Az a gyerek amúgy cigány?

2011. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Mit érdekel hogy ki a jó, és ki a rossz? Ha engem támadna meg valami féreg, magasról szarnék az erkölcsi-morális kérdésekre, a testi épségem/életem a tét.


Vannak, akik a szóból nem értenek, az ilyet jó alaposan meg kell agyalni. Ha sikerül elérned hogy féljen tőled, akkor megmenekültél.

2011. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Az én gyerekemnek is van ilyen sztorija. Elmondta nekem. A gyerek nevét is és hogy melyik osztályba jár, de kérte, hogy ne menjek be az iskolába. (tényleg le se sz@rják a szülőt) Szerencsém volt, mert a hülyegyerek egyik osztálytársának az anyukáját jól ismerem, mellesleg a hülyegyerekkel az ő gyereke jól kijön. Szóval az ismerős anyuka megkérte a gyermekét, hogy beszéljen a hülyegyerekkel, hogy hagyja békén XY-t, mert ha nem, akkor ketten megyünk az iskola elé és egyenként tördeljük el az összes ujját. Lekopogom, eddig bevált, kb. 3 hete volt.
2011. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Saját példámon okulva, ezek csak azt értik meg, ha laposra vered őket...
2011. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a szüleim teljes mértékkel mellettem állnak de az a helyzet ha például apukám bemegy elmondja dolgot azt mondja oké békén hagy de nem hagy békén hanem azt mondja hogy ilyen vagyok olyan vagyok de engem nem érdekel (de szerintem ez szánalmas mert7ikosztályban csesztetni a másikat azért már nem? főleg korához képest (13éves))
2011. ápr. 5. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!