Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! Ismeri valaki a London...

Pancsika19 kérdése:

Üdv! Ismeri valaki a London Szerviz csapatát? Bereczky Csaba a kapcsolattartó. Sikerült már valakinek elhelyezkednie az ő segítségükkel? Kíváncsi lennék a tapasztalatokra, véleményekre.

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 11:24
 1/1 anonim válasza:
Szia, én rajtuk keresztül mentem ki Németországba konyhai munkára kínai étterembe dolgozni. Csaba ő másnak dolgozik, túl sok infót nem is tud a munkáról és dupla annyit is kérnek mintha máson keresztül mennél ki. Azt mondja, hogy ő nem adj a telefonszámát átveréshez, oké volt munka meg minden, de azt mondta, hogy a 340 euró amit fizetek az a szállás valamint a kaja első hónapra. Persze minden étterembe ezek mind ingyen vannak, vagyis az összeg fele szépen ment zsebre, és nem értem miért nem lehetett megmondani, hogy ez közvetítői díj... Munkát adnak, de pénz, a munkáról adott infók szempontjából "átvernek".
2015. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!