Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » T-mobilos szám hogy tud...

T-mobilos szám hogy tud felhívni egy másik t-mobilos számot, amely külföldön tartózkodik?

Figyelt kérdés

OLyan öt hete van kint Angliában a barátom,és midig mikor felhívom nem kapcsolható..

Ha sms-t írok neki azt megkapja,de ha felhívom,azt sose lehet.

Arra gondoltam azért mert valami számot a harmincas szám elé kellene írni?



2015. szept. 21. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:

+0030xxxxxxxx


így próbáld, de lehet neked van letiltva a külföldi hívásod.

2015. szept. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

+3630xxxxxxxxx


bocs elírtam előbb

2015. szept. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hagyjuk...:\ eddig is tudtam,hogy 3630...

csak nem értem miért nem kapcsolható,ha az összes sms-t mindig megkapja és el is tudja olvasni.

Ezt onnan tudom,hogy nagyon ritkán neten keresztül is tudunk beszélni,és mindig mondja,hogy az smseket megkapja.

Már nem annyira fontos felhívni, de még biztos lesz olyan alkalom,hogy külföldön van,és olyankor sose lehet felhívni?

2015. szept. 22. 00:21
 4/6 A kérdező kommentje:
külföldön lesz***
2015. szept. 22. 00:21
 5/6 2xSü ***** válasza:

Nos. Ugye roaming esetén a roaming díjat az fizeti, aki miatt a roaming létrejön. Te nem feltétlenül kell, hogy tudjad, hogy az ismerősöd külföldön van. Ő viszont tud róla, ő vitte ki a telefonját külföldre, így a roaming díjat ő fizeti ilyen esetben.


Mivel ez a helyzet, lehet, hogy az ismerősöd telefonja, vagy maga a szolgáltatás úgy van beállítva, hogy ne fogadjon hívást külföldön. Én erre gyanakodnék. Hogy pontosan hogyan lehet ezt kikapcsolni, az telefonfüggő. Android esetén itt keresgélnék: Beállítások / Hívás beállítások / Híváskorlátozás / Bejövő hívások külföldön


Egyébiránt a nemzetközi számformátum:

00 36 30 …

vagy

+36 30 …


A 00 vagy a + jelzi a rendszernek, hogy nemzetközi számformátum jön, ezt követi az országkód (36), majd a körzetszám (30), végül a hívószám.

2015. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. szept. 23. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!