Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti milyen időközönként szelekt...

Ti milyen időközönként szelektáltok ki ismerőst Facebookon és miért?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen kérdés van, de kíváncsi vagyok a friss válaszokra.
2015. szept. 22. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem szoktam minden vadidegent elfogadni ismerősnek, így az a kevés ismerős aki van az tényleg ismerős, így nincs szükség szelektálásra.
2015. szept. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2xSü ***** válasza:

Általában csak olyan embert jelölök ismerősnek, illetve olyan ember jelölését fogadom el, akit valóban ismerek. Ez meg úgy általában nem szokott változni. Esetleg előfordulhat, hogy valakit egy adott, ideiglenes ügy miatt jelölök ismerősnek. De ez ritka, nem nagyon szoktam az ilyeneket szelektálni. Maximum akkor, ha valaki olyannak a bejegyzéseit látom, akit tulajdonképpen nem ismerek a való életben, de zavaróak a bejegyzései.


Célszerű egyébként így használni – azaz rendeltetésszerűen – a Facebookot. Az a már ténylegesen ismerőseid „gyűjtésére” való, nem társkereső, ismerkedő oldal. Hogy ha te szelektálni akarod az ismerőseidet, azt olyan tempóban teszed, amilyenben szeretnéd, amennyi időd van erre. De be lehet osztani. Pl. ha minden nap végigmész az ábécé egy-egy betűjén, akkor egy hónap alatt lehet törölni az összes nem kívánt ismertséget.

2015. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!