Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sör öregít és a nem sörözéss...

A sör öregít és a nem sörözéssel sokáig megmarad a "gyerek" arc?

Figyelt kérdés
lehet valaki azért marad "gyerekarcú" mert nem iszik rendszeresen sört? mert én nem iszok és 22éves létemre 17nek nézek és még van pár ilyen ismerősöm
2015. szept. 22. 09:17
 1/5 anonim válasza:
Persze így van. A vörösbor meg fiatalít. Ha sokat íszol, csecsemőarcod lesz, és később a fogaid meg a hajad is visszahúzódik. Majd elkezd kifejlődni a köldökzsinór...
2015. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lepontozás:)
2015. szept. 22. 09:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez így ebben a formában hülyeség.

Az viszont tény, hogy aki rendszeresen és nagy mértékben piál, az a korához képest szarabbul néz ki.

2015. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez csak genetika semmi köze a sörhöz.. Engem is 25 évsnek néznek és 36 vagyok, és hát megiszom a magamét régóta.

Haverom meg 35 éves de kb 50-nek néz ki, és egyáltalán nem iszik alkoholt, vagy csak néha kis pezsgőt

2015. szept. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm az értelmes választ ment a kéz :)
2015. szept. 22. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!