Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg akar "verni" egy gyerek....

Meg akar "verni" egy gyerek. Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy focis csoportunk ahol megszoktuk beszélni,hogy mikor menjünk..na jött két új gyerek,szidták a csoport tagjait én meg kiraktam mind2-őt rám ír az egyik,hogy miért raktam ki meg tegyem vissza ha jót akarok magamnak,mondtam,hogy én nem rakom vissza mert nem én csináltam a csoportot és mindenki beleegyezett abba,hogy rakjuk ki őket...ezt 3x le kellet neki írni mert nem fogta fel..aztmondta..mostmár mind1 mert XY vissza rakott és ha még1x kirakom szarrá ver..én írtam neki,hogy:ha te mondod erre írta,hogy Látom bátor vagy,de nem sokáig "jöhecc" bárkivel,van egy olyan sanda gyanúm,hogy holnap kint lesz a pályán mert látta a beszélgetéseket és énis mennék...néztem ilyen önvédelmi dolgokat...de nemtudom,hogy mennyire tud verekedni én jól kivagyok nyújtva és erősen is rúgok aránylag...Ott lesznek barátaim és lesz közöttük egy kigyúrt gyerek meg egy olyan aki nincs kigyúrva de viszont kegyetlen erős...ők valószínüleg az én oldalamra álnak...eddig még nem verekedtem soha és nem is kerültem ilyen szituációkba mert mindenkivel jóba voltam mostanáig..Ha tudtok valami tanácsot amivel el lehet kerülni ezt a "verekedést" azt megköszönném :)
2015. szept. 2. 22:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Én jövő hónapban leszek 15 és ő azthiszám már annyi...vékony alkatú vagyok..ő rajta egy kicsit több izom van mert focizik meg minden...én Lábteniszezek és ennek köszönhetem a jó nyújtást meg az "erős" lábat,de felsó testre nem nagyon edzek pedig kéne..
2015. szept. 2. 22:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Már az elején meg kellett volna neki írni, hogy ne fenyegetőzzön! Ilyen emberekkel nem fogtok focizni. És ha van két erős cimborád, nem hiszem, hogy lenne félnivalód. Meg amúgy is a szája szokott csak nagy lenni az ilyen primitív alakoknak. Szerintem nyugodtan menj focizni. Ha látják, hogy nem félsz tőlük, akkor még kevésbé akarnak majd beléd kötni. Egyébként meg szólhatsz édesapádnak, hogy két aggresszív barom megfenyegetett. Ha gond lenne, tudja kiket kell elővenni.
2015. szept. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Apum sajnos elég régen meghalt...mondjuk van egy báttyám...de lehet közbe fog jönni valami és nemtudok elmenni focizni..én mennék,mert nem félek tőlük,csak ha eddig nem kezdtem el a verekedést,ezután sem akarom
2015. szept. 3. 09:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy csak egy arcoskodik...a másik az fél szemtől szembe beszélni az emberrel,neten szid mint a bokrot..
2015. szept. 3. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!