Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egész kerékpárt lehet küldeni...

Egész kerékpárt lehet küldeni futárral/postán? Ez nagy vonalakban mennyibe kerül egy modern Aluvázas bringánál, ami kb 13 kiló? Vagy ha bedobozolom (ha találok akkora dobozt) akkor azt mennyiért viszik el? THX

Figyelt kérdés

2015. szept. 22. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Postán fel lehet adni, becsomagolni nem kell. [link]
2015. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, időközben én is megtaláltam. Csak elsőre kicsit furcsának találtam, hogy nem kell becsomagolni, de tényleg nem kell, max a vázat sérülések elkerülése végett.
2015. szept. 22. 14:28
 3/3 anonim válasza:

Így van, nem kell dobozba csomagolni, de egy fóliával nem árt ha áthúzod jó szorosan. A feladási díja, mivel amorfnak számít, terjedelmesként lesz felszámítva ami a következőképpen alakul:


13 kg: 1 munkanapos kézb. idő: 3570

2 -II- : 3375


Ha nem vársz vissza érte pénzt, és az értéke max. 50000 ft, akkor ennek ez a feladási díja...

2015. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!