Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szent Imre Egyetemi Oktatókórh...

Optipolar kérdése:

Szent Imre Egyetemi Oktatókórház - Kinek milyen munkaügyi tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 08:10
 1/1 A kérdező kommentje:

Kedves Olvasók!

Egy negatív tapasztalatomat szeretném megosztani a budapesti Szent Imre Egyetemi Oktatókórházról. Nem rég a Minőségügyi és Koordinációs Irodán adminisztrátor állást hirdettek, amit megpályáztam. Az interjú során a gazdasági igazgató irodájába hívtak be, ott beszélgettünk el, majd 4 nap múlva közölték, hogy elnyertem a megpályázott állást. Én a jobb lehetőség reményében - és mivel közölték, hogy mihamarabb kell az új ember - azonnal felmondtam az akkori munkahelyemen és el kezdtem intézni a kilépésemet. Egy keddi napon kezdtem, mert hétfőn még a kilépő papírjaimat intéztem. Az első napomon azonban szembesültem a legrosszabb tapasztalatokkal. Az Iroda, ahová dolgozni hívtak, maga a romhalmaz. Ez még hagyján, de a Munkaügyön nem fogadták el az elszámoló lapomat a beléptetésemhez, miközben rajta van, hogy mikor szűnt meg az előző helyen a jogviszonyom, majd közölték, hogy menjek be a volt munkahelyemre és kérjek egy ideiglenes munkáltatói igazolást, mert "képzett" hr-esként nem bírták felfogni, hogy a MÁK-ból 15 napon belül jön meg minden papír. Azt csak mellékesen jegyezném meg, hogy a munkaügyis kolléganők olyan modortalanok voltak, hogy mikor telefonon hívtam őket, reggelizés közben teli szájjal beszélt a kagylóba. Közben kiderült az, hogy az irodavezető nem is tudott arról, hogy vettek fel embert az ő részlegéhez, illetve, hogy ilyen szervezeti egység már nincs is a Kórházban, hogy Minőségügyi és Koordinációs Iroda, mert már nem foglalkoznak koordinációs feladatokkal. Ezt valahogy elfelejtették közölni az állásinterjún, miközben látták az önéletrajzomban, hogy évek óta koordinációs feladatokat láttam el. Ahogy azt sem közölték, hogy a fizetés mellé csak 2 havonta jár 5000 Ft értékű étkezési utalvány és csak a vidékről bejáróknak fizetik az útiköltség egy részét. Szerencsémre régi munkatársaim közbenjárására hamar vissza tudtam menni a korábbi szakterületemre.

Nem tudom, hogy kinek volt hasonló élménye a Szent Imre Egyetemi Oktatókórházról, de aki csak teheti, ne pályázzon oda!

2015. szept. 23. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!