Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok közép iskolás...

15 éves vagyok közép iskolás kötekedik 1 osztálytársam!?

Figyelt kérdés

van 1 gyerek aki piszkál meg mindig beszól ma fel idegesített és fellöktem.

tulajdon képpen csak azt akarom megkérdezni, hogy milyen jogaim vannak, hogy iskolába megverhetem vagy kint az utcán?



2015. szept. 24. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Az iskolában tanulni lenne jogod, de úgy tűnik a helyesírásod alapján, nem teszed. Verekedni sehol nincs jogotok. Már büntethető korú vagy.
2015. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem az az ember vagyok aki úgy hadja magát becsicskítani, e mit kezdjek vele hadjam magam hogy megverjenek?
2015. szept. 24. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell hagynod, de a kérdésedben te vagy a támadó. Ha piszkál, szereld le humorral, vagy azzal, hogy nem reagál. Esetleg szólj a tanárnak, igazgatónak.

Gondolom, nem akarsz börtönbe kerülni.

2015. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem de nem segit ralyta semmi azért akorom megverni
2015. szept. 24. 17:50
 5/6 A kérdező kommentje:
*rajta
2015. szept. 24. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos, ha becsuknak, akkor valóban ő nem fog bántani egy ideig. Ha nálad ez a fajta viselkedés a megoldás, számolj el háromszor, mert a harmadik már tényleges életfogytig lesz.
2015. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!