Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kevés borravalót adok a...

Ha kevés borravalót adok a pizzafutárnak (vagy egyáltalán nem adok) akkor legközelebb tényleg megköpködik a pizzámat kihozás előtt?

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
10 évvel ezelőtt volt menő a köpködés, most kennek rá kis túrót, kis kakaót, mind kifinomult kézimunkás termék.
2015. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen túrót meg kakaót? Kakaót ó nélkül? Erre gondolsz?
2015. szept. 25. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Ha ilyet veszel eszre bejelented a pizzas cegnek es kesz, tobbet nem csulazik ra mert akkor kirugjak..

De ilyen nincs. En sose adok neki semmit, van neki rendes kis fizetese az eppen eleg neki.

2015. szept. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Én sok pizzát rendelek, és mivel szar alak vagyok sosem adok borravalót. Eddig nem találtam semmilyen testnedvet a pizzán. (Egyébként is ritka, hogy két különböző napon leadott rendelést ugyanaz a pizzafutár hozzon ki, a váltott műszakok miatt, tehát alkalma se nagyon lenne rá)
2015. szept. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Jaja kap napi 5-7ezret amiből tankolni kell amit a játéknak kellene elvileg fedezni. A párom is futarkodott néha mert pizzaszakacs volt és szabadnapjan néha beugrott.

Amúgy nem kopkodik meg de aki rendszeresen nem ad anyak a pizzát nem olyan jól telepakolt mint azé aki nem sajnálja azt a 200 ft jattot ha már 2-3 ezerért nem sajnal pizzát zabálni.

2016. ápr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jateknak=jattoknak
2016. ápr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gábor19... ***** válasza:
100%
Neem:D dehogy is. Legfeljebb az utólsóként viszik ki a pizzádat ha több cím is van náluk.
2017. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!