Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legjobb fogamzásgátlo?

Mi a legjobb fogamzásgátlo?

Figyelt kérdés

Eddig még nem szedtem fogamzásgátlott

, hallotam mar spirálról de azt mondják hogy ki szurhatja a méhet, gyogyszeról is hallottam az meg őssze zavarja a hormont, az inekciotol meg hizni lehet

ki mit használt ami biztonságos is? És mi a véleményetek ha ezek közül

használtatok valamit? Én csak

hallotam szoval nemtudom.


2015. szept. 27. 08:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Tökön rúgod a pasit, mikor próbálkozik.
2015. szept. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Ha te akarsz választani anélkül, hogy az orvos megvizsgálna, az Aszpirint javaslom!

Sem előtte, sem utánna, hanem helyette, jó erősen a két térd közé szorítva!

2015. szept. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A zárt térd és semmi probléma nem lesz utánna.Ez a legjobb módszer.
2015. szept. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jézusom mennyi negatív ember..

Gondoltam meg kérdezem, mivel nem használtam semmit.

Erre le támadnak.

Grt pont ilyen emberek miatt szar a társadalom.

2015. szept. 27. 09:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Az óvszer a legjobb! Ha megfelelően és előírásszerűen van használva, akkor a legjobb a terhesség ellen, illetve a nemi betegségek nagy része ellen is. A szervezetedre nincs hatással, hisz semmilyen hormont nem tartalmaz és egyszerű a használata is.
2015. szept. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
A 200km távolság is igen hasznos fogamzásgátló módszer.
2015. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Viccesre fogtuk a válaszokat, de ezért még nem kell letámasdni senkit.A részedről meg jó nagy felelőtlenség, ha eddig nem védekeztél.Nem tudom mennyi idős vagy, de a fogamzásgátló tabletta a legjobb és plusz az óvszer a betegségek megelőzése miatt.Ha elkezded a fogamzásgátlót szedni, annak havi költsége van, olyan kb, 2000ft.
2015. szept. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Coronelle fogamzásgátló.
2015. szept. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok és nem védekeztem mivel 2 honapja élek nemi viszonyt a párom.

Nem mindenki kezdi 14-16 közt ésvlt támadni :

2015. szept. 27. 20:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Van hormontartalmú hüvelygyűrű. Ez egy áttetsző kis szilikon karika, amit a méhszájhoz helyeznek fel. Helyileg hat, így nagyon gyenge hormon tartalom mellett is rendkívül hatásos. Ellenben (a tablettával szemben) nem befolyásolja a hormonháztartásodat. Azt hiszem, hónapokig nem kell cserélni. Kényelmes, mindenféle fájdalomtól és kellemetlenségektől mentes. És az óvszer sem rontja el az élményt sem neked, sem a partnerednek.


A térd közé szorított aszpirin ellenben nem biztonságos, mert kutyus pózban még simán becsusszanhat ez-az. :D

2015. szept. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!