Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha most vennék használtan...

Kovács Viktória Kata kérdése:

Ha most vennék használtan iphone 5s-t de csupa karc, és még garancia is lenne rá, akkor ha beviszem egy kamu sztorival hogy ez nem jó az nem jó, akkor adnak érte egy teljesen újat?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Legfeljebb azt mondanák, megnézik mi a baj vele, és kijavítják.

2015. szept. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ó ,hát hogyne.....ez már csak így működik,hogy bármilyen használt leharcolt szarod helyett,ha van rá garancia besétálsz a boltba,előadsz egy kamu sztorit amit velőig hatódik az eladó majd sűrű bocsánat kérések mellett kicseréli azt neked egy vadi újra........

Had kérdezzem már meg,te hol élsz?Melyik bolygón???

2015. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eleve nem tudod igazolni, hogy náluk vetted, mert papírokat nem fogsz kapni a használt cucchoz (max egy gagyi adásvételit). Cserélni nem szeretnek sehol, pláne nem leharcolt szarokat. Előbb verik rád, hogy te rontottad el, és amúgy is a mai világban kb garanciát vesztettél ha csak kézbeveszed a készüléket. A "be lett áztatva" és a "nem rendeltetésszerűen volt használva" a kulcsszavak, amit szinte mármilyen meghibásodásra rá lehet fogni. Legjobb esetben is beveszik, elküldik szervízbe, aztán ha már 2 hetet ültek rajta, visszaadják, hogy nem találtak semmit. És örülhetsz, ha nem számítanak fel szervízdíjjat (mert a nem hibás készülék szerelése nem garanciális).
2015. szept. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Steinberg nagyon szépen köszönöm, a szépen megfogalmazott rágalmazó üzenetedet! :) Jól esett mondhatni! :) Én normálisan kérdeztem, így hát normális választ vártam volna el! Bár úgy látom te valahol leakadtál az értelmi szinten! A többiektől köszönöm a választ! :)
2015. okt. 1. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!