Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan hízhatnék meg egyszerűen?

Hogyan hízhatnék meg egyszerűen?

Figyelt kérdés
Lassan 18 éves leszek,170 cm magas vagyok,50 kg-os lány és gyakorlatom vagy suli után itthon folyton csak eszek és eszek a gép előtt a kényelmes fotelemben... És egyszerűen nemtudok 1 kg-ot sem hízni. Nem értem miért. Pedig elég régóta így csinálom és semmi eredmény:( Segítsetek légyszí.
2010. márc. 14. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
de jó neked.. nekem meg fogyókútáznom keel.... sztem egyl popcornt az nagyon hizlal
2010. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szoktam enni. Édességet is édességre halmozok. Húsokat húsra.
2010. márc. 14. 17:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is bármit ehetek.. max 5 kilót hízok de az kövi napra le is megy pedig nem mozgok szinte semmit..
2010. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is bármit ehetek de nekem nem megy fel egy kiló sem:S
2010. márc. 15. 08:11
 5/9 anonim ***** válasza:

én meg a friss levegőtől is hízok

jó lenne cserélni :)

szerintem fogadd el magad olyannak, amilyen vagy

végülis úgyis a vékony alkat a divat :)

2010. ápr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyél cukrozott gabonapelyhet, sajtot, csokit, igyál hozzá sok Fantát!
2010. ápr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De amit eszel azt le is mozgod?Tehát sportolsz valamit?Mert ha igen akkor ne sportolj!!
2010. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazság szerint tavaly nyáron kezdtem el sportolni bár ez a nem sikerül híznom dolog régebb óta megy. Futni szoktam eljárni a pályára néhány kört de csak hétvégente. És akkor sem mindig. Legtöbbet itthon vagyok és ülök de szoktam sétálni is mikor úgy adódik... A fantában van cukor. A kólában is van pl. Mind1 milyen üditőt iszok vagy nem?
2010. ápr. 8. 19:52
 9/9 A kérdező kommentje:
23:31-es válaszoló: Lehet szívesen cserélnék veled:)
2010. ápr. 8. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!