Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokan miért nem szeretik...

Sokan miért nem szeretik Justin Biebert?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 17:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
28%

2 oka lehet...


1, irigykednek rá

2, ízlésficaam


HA nem ismeriteek minek piszkáljátook? -.-"

2010. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
48%
Ízlésficam? Te normális vagy? Inkább nektek van ízlésficamotok. Nem zavar, hogy csak Jusztin Hód 16 éves? A többi előadó mind nagykorú...
2010. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 szusand ***** válasza:
62%

Ez az én válaszom : 1 . túl tenyérbe mászó

2. csuda féreg

3. most nagyon fel van kapva de higgyétek el 20 év sok idő ?! addig elkotródik a közismeretből !

2010. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
41%

mert egy 15 éves kislány akinek a zsidó apja bevitte gey stúdióba,a gyerek azt mondta "a és b",hangjára csináltak egy számot és csumi.papa fizet mindent


meg ő egy langyi kisfiú és olyan hangja van mint egy kiherélt elsősnek,nem irigykedek rá mert lesz@rom,meghallgattam a hangját és meglepődtem,hogy ilyen kis ratyi vezeti a toplistát,a legnagyobb zenészek meg elvesznek a süllyesztőben,erről ennyit

2010. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
60%
jah mer aki nem szereti az má biztos féltékeny rá...oszt mire lennék féltékeny lány léttemre?
2010. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
22%

1. Azért mert nincs izlésük.

2. mert nem láttak még nála jobb srácot!

3. mert lehet hogy féltékenyek erre az aranyos srácra.

2010. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
42%
Valaki irta hogy nem is ismerjük miért piszkáljuk...ti semm is meritek akk minek szeretitek?
2010. aug. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
73%

Nemt'om O.0 Szerintem úgy néz ki mint egy lány. Láttam róla egy képet és azóta röhögök, amióta rájöttem, hogy fiú. A dalairól ne beszéljünk. Ezt most halál komolyan mondom, nagyon sza... És légyszi ne mondjátok, hogy minden 10-12 éves rajong érte, mert annak eltöröm a gerincét :D

12/L

2010. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Van aki nem szereti és van aki nem. Én például nem szeretem és meg van rá az okom. De attól nme kell ám lecseszni vkit ha ő nem olvad el Justin jelenlététől és nem kell rögtön irigynek nevezni. Mindenkinek megvan a saját ízlése.
2010. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Az ízlésnek és az irigységnek semmi koze ehhez egyszeruen azért nem szeretjuk mi férfiak mert b.uzi nemszép a hangja hanem olyan mint a kikasztrált macskájé és ugy oltozkodik mint egy divatcsimpánz aki nemtudja hogy merre ba.szassa meg a jónépet és azért mert ku.rva beképzelt a kis homár és menjen vissza oda ahonnan jott az anyja alá!!!!!!!
2013. jan. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!