Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted is szánalmas ez a...

Szerinted is szánalmas ez a videó? (csak azoknak, akik szeretik Justin Biebert)

Figyelt kérdés

Szeretem JB-t meg minden és ez a csaj iszonyatos! Rettenetesen ronda, szörnyen táncol és semmi melle sincs!

Itt a vidi: http://www.youtube.com/watch?v=jP1WqkqDcpo

Amúgy a szám jó, de a clip meg a csaj szánalma...


2010. nov. 24. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:

14 éves, nem? Bőven ráér még mellet növeszteni.

Amúgy szerintem nem szánalmas csak kicsit amatőr. Majd belejön, mert egyébként tehetséges. Bieber se volt jobb az elején. Meg nem is néz ki jobban (ha eltekintünk attól, hogy két különböző nemről beszélünk)

2010. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mondjuk szerinem justin bieber alappból szánalmas. de ez szánalmas. ez a csaj egy lúser.
2010. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmi szánalmas nincs benne
2010. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó!! De UTÁLOM jutin biebert
2010. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó a csaj - kimondottan tetszik, hogy nem műp.csa. Számomra olyan természetes hatású, mint Avril volt a karrierje elején, mielőtt még műp.csa lett ő is.
2010. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az szánalmas, hogy a külseje alapján ítélsz, gondolsz JB-t is azért szereted...

A csaj nem énekel rosszul, de szerintem ez az a szint, amivel kb. az iskolai ki mit tud-ot megnyerheti, de nem egy világhírnevet érdemlő valaki.

És mi az, hogy rettenetesen ronda? Komolyan, nem a hangja számít? Amúgy nem rondább, mint bármelyik átlagos csaj.

2014. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szóval azért szánalmas, mert kicsi melle. Intelligencia megnyilvánult. Amúgy szerintem kedves arca van, de a dal igénytelen.
2018. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!