Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom megtalálni a...

Hogy tudom megtalálni a tulajdonost?

Figyelt kérdés

Balaltonakali nyári táborban találtam egy medált. ez van a medálon: i feel about you makes my heart lone to be a free

és szeretném kideríteni hogy ki é volt. Hogy derítsem ki?

Ui.: ha valaki aki tudja hogy ki lehetett akkor kérlek írjon

amikor én voltam ott és találtam 2015. 07.11.-2015. 07. 18.



2015. szept. 27. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

te jó ég, most veszem csak észre, hogy minden 3. felhasználó egy violetta fan...


Nem valószínű, hogy valaha megtalálod a tulajdonost, hacsak nem tudod, hogy kikkel voltál táborozni, egyébként szegény lány (gondolom lányé a medál) értelmetlen szöveget vésett bele, ráadásul hibásan!

2015. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Facebook-on láttam már többször, hogy felraktak ilyen, megtalált dolgokat. És a jómúltkor meg is lett egy karikagyűrű gazdája, aki ráadásul asszem angol pasi volt és itt nyaraltak.

Ha fent vagy a FB-on, akkor szerintem fotózd le és a részletekkel együtt (mikor, hol) rakd fel te is. Hátha vki ráismer.

2015. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!