Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennél ha egy ismeretlen...

Mit tennél ha egy ismeretlen helyen ébrednél fel?

Figyelt kérdés
Pl. a sivatagban egy palack vízzel és térképpel, vagy felébrednél egy lakható Föld típusú bolygón, lenne nálad egy lap és le lenne írva minden adat a bolygóról ahol felébredtél, csak az nem hogy miért kerültél oda? mit gondolnál?

2015. szept. 27. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, pánikolnék.
2015. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
visszafeküdnék aludni
2015. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

1. örülnék, hogy megszabadultam a napi gondoktól, és változatosság jön az életembe

2. megpróbálnám nem pánikba esve, logikusan végiggondolni a helyzetet

3. keresnék egy helyes férfit, akivel kideríthetem, mi történt - vagy csak szexelnénk egy nagyot :D

2015. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
én is. csak én nővel :D
2015. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es válaszoló már leírta, amit én szerettem volna. Alvás után valószínűleg éhes lennék, így keresnék valami enni és innivalót + építenék egy kunyhót vagy ásnék egy barlangot és ott maradnék magamnak, amíg végiggondolom ezt az egészet. Úgy fognám fel, mint egy nyaralás, ahonnan nincs visszatérés és kivagyok szolgáltatva mindennek. :D
2015. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Természetesen nem álom lenne...

Szerintem mindenki pánikolna, hát pl felnézel az égre, és azt látod hogy kisebb a Nap, hidegebb van és még látsz az égbolton 2 bolygót, akkor leesik h nem a Földön vagy.

2015. szept. 28. 14:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Én akkor is azt hinném, hogy csak álmodom, és csak aztán esnék pánikba. A pánik utána valószínűség megpróbálnék alkalmazkodni, ahogy már ezt korában is leírtam.
2015. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg és is hasonlókat csinálnék mint te
2015. szept. 28. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!