Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha összejövök vele, akkor nem...

Alaptomos kérdése:

Ha összejövök vele, akkor nem lesz "ciki"? (Tovább lent )

Figyelt kérdés
Tehát az a helyzet , h van egy lány akivel elég közeli kapcsolatban vagyunk és hát többször is célzott rá h szívesen összejönne velem . Én ekkor úgy tettem mintha nem érteném mit mond , mert ő idősebb nálam és tapasztaltabb , míg én nem vagyok az (egyáltalán) ... és úgy gondolom ez nekem ciki :/ Mit tudok ilyenkor csinálni ?

2015. szept. 28. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

te teljesen megőrültél...


MIÉRT LENNE NEKED CIKI???


Ha az említett lány nem 70 éves, akkor reagálj rá. Ha tapasztlt, az CSAK jót jelenthet.

Ha valakinek mindenképpen ciki lenne, az Ő lenne, mert egy fiatal sráccal van, de ha őt nem zavarja, a helyedben simán elmennék vele!

2015. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nagy abkorkülömbség 2 év ... Csak olyan "rossz" érzés h egyből tapasztaltabb lánnyal kezdek :/
2015. szept. 29. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:

2 év az semmi... inkább örülj neki.


Ha tapasztalatlan lánnyal kezded akkor még bajod is lehet belőle, így legalább valaki felkészít ;)

2015. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat ! :)
2015. szept. 29. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!