Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek, hogy ez...

Ti is észrevettétek, hogy ez az oldal már nem olyan aktív, mint régebben? Alig írnak ki új kérdést, a kiírtakra meg sokkal kevesebb válasz jön.

Figyelt kérdés

Jó pár hónapja én is elég aktív voltam itt. Illetve én most is az vagyok, vagyis lennék, csak ez nem rajtam múlik.


A dolog egyik oldala, hogy alig van kiírt kérdés. Nyilván nem nézem az összes kategóriát, csak amiben otthon vagyok és érdekel. KOrábban (pár hónapja) mire ezeket végignéztem, olvasgattam, válaszolgattam, már kezdhettem is előlről, mert volt annyi új kérdés. Most meg nem hogy egy óra múlva nem tudom ezt megtenni, de ha másnap belépek, még az előző napi kérdések is az első oldalon vannak sokszor.


A másik, hogy ezek által válasz se nagyon jön. Régebben ha kiírtam valamit, elég gyorsan jött rá több válasz. PL. sok mindent innen tudtam meg a kertészkedéssel kapcsolatban, sok tanácsot adtatok. De most... most is van kint kérdésem, 0 válasszal.

Azt is gondolhatnám, hogy bonyolult a kérdés, és senki nem tudja rá a választ. De ez biztos nem így van. Nem is olyan kérdés, ami a világon senkit se érdekelne.


Egyszerűen azt látom, hogy alig vagyunk már ezen az oldalon, a régi létszámhoz képest. Lassan nem lesz értelme itt érdeklődni, mert sokszor nem kapunk választ. Az már egy másik téma, hogy nagyon sokan nem képesek a kérdésre válaszolni, hanem valami teljesen másról írnak, vagy a kérdezőt minősítik.


2015. szept. 28. 18:08
 1/10 anonim válasza:
100%

Attól függ, melyik kategória.


A Felnőtt párkapcsolatok pl. eléggé aktív, de ott meg az átlag IQ nagyon alacsony. :D

2015. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mert már kb az összes kérdés volt, a legtöbb csak ismétlés. Ha engem érdekel valami, inkább rákeresek a keresőben.
2015. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én ezeket nézegetem:


otthon

családi kapcsolatok

üzlet és pénzügyek


néha utazás és politika.


ezekben ez a tendencia, hogy csökken a látogatottság.

2015. szept. 28. 18:12
 4/10 anonim válasza:
Nincs pénz netre! :D
2015. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
aaaz kizárt! Magyarország jobban teljesít!
2015. szept. 28. 18:21
 6/10 A kérdező kommentje:

óóó, hát igazán köszi, hogy a kérdésemet átpakoltátok az Emberek kategóriából az egyébkérdések kategóriába, amit a kutya nem néz, meg a legvégén van.


vajon miért is nem emberekhez kapcsolódó kérdés?

A többi ostobaság, amit jelenleg is oda írnak ki, semmivel sem köthető jobban az emberekhez.

marha jó fejek vagytok. (gondolatban ezt nem egészen így fejeztem ki)

2015. szept. 28. 18:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Elkezdődött a tanév :)
2015. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

á, pont a nyár volt az, amikor én sem értem rá gépezni, sok munka volt a kertben, nyaraltunk, strandoltunk, stb.

több hónapja volt, meg évekkel ezelőtt is.

2015. szept. 28. 18:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Hat en azt latom hogy nagyon sok a 11-14 eves latogato, amivel nincs baj nem kell felreerteni, csak olyan valaszokat irnak sokszor hogy eldobom az agyam, na meg a kerdeseik...

Szerintem a szinvonal nagyot esett kb masfel evvel ezelotthoz visszonyitva

2015. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

na igen, ezt én is tapasztalom, hogy a világ legnagyobb problémájának élik meg, hogy nem kaphatnak zárat a szobaajtajukra...

vagy hogy jogi problémákra olyan választ írnak, hogy ülj le és beszéld meg vele.

szerintem nagyon sok a tini, aki itt próbál komolynak és felnőttnek tűnni.

2015. szept. 28. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!