Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kamu, vagy tényleg...

Szerintetek kamu, vagy tényleg beválik?

Figyelt kérdés

[link]

Regiszttráltam ide. A lényeg,hogy összekell gyüjtenem 2500 kattintást,és enyém a 4 ajándék közül az egyik. (Egy iphonra gondoltam.)

Minden kattintás 1 Euroval növeli a honlap bevételét, és ezzel biztosan nagyon jól járnak... És szerintetek tényleg enyém lesz az ajándék,ha megadom az adatokat,mikor összegyűlik a 2500 kattintás?

Utána számoltam, majdnem 700 ezer forint jön össze nekik kattintással,és egy iphonet megúsznak 100 ezer forintból is.


2010. márc. 14. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Na, ezek az ilyen hiszékeny barmokból élnek, mint te.
2010. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És mennyien vannak :DDDD


inkább :,((((((

2010. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úristen. Gondolkozz mááár. Istenem kik élnek ebben az országban? Kicsit kulturálódj,okosodj,hallgass híreket,olvass a gazdasággal kapcsolatban. És már is nem leszel ilyen szűk látókörű. ( ja és ne nézz tv-t)


Hogy lenne egy kattintásból egy EURO bevétele egy honlapnak? Ha te lennél egy cég vezetője, te őszintén fizetnél EGY TELJES EURÓT azért mert kattintgatják a gombokat az emberek? És ráadásul egy Eurót egy emberre?

Istenem.. -.-"


16/F

2010. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de most mivan? ha reklámoznak valamit akkor ha kattintol a reklámra akkor úgy megéri hogy megnézed a reklámot. annyit meg kibírsz. :D
2010. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!