Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemények a RASSZIZMUSról?

Vélemények a RASSZIZMUSról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre, kérlek írjátok le! Gondolok itt a cigányokra, zsidókra, szlovákokra... Utáljátok őket, vagy ellene vagytok az utálkozásnak? Ja, és próbáljatok kulturált hangnemben válaszolni. Köszi:)
2010. márc. 14. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
én ellene vagyok eléggé és utálom h mindenki cigányozik:S én mongyuk nem vagyok cigány de kis cigány vér van bennem és voltmár h skinhead csávo pofonvágott és leakart zavarni a buszrol a semmiért...pedig nem nézek ki annyira cigánynak. az olyanokat utálom viszont akik utálják a magyarokat
2010. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Ellene vagyok!
2010. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rasszista vagyok, de nem a "dögöljön meg mindenki" fajta.

A zsidókat elítélem azért, amit Izraelben és máshol is csinálnak. A cigányokból az igénytelen, segélyből élő mocskokat gyűlölöm (mert igen, van rendes cigány is). Szlovákok közül is csak azokkal van bajom pl. akik hungarofóbok.

2010. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hulla hó és hó ZIK ZIK ZIK ZIK... micimackó fá ZIK ZIK ZIK ZIK ZIK! ;D
2010. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

A rasszizmus tapasztalatokon alapszik és nem előítéleteken. Ez akaratlanul is kialakul. Aki budai újgazdag és csak a Merci ablakából látott cigányt az persze h ellen van. De akinek nem egyszer raktak már kést a torkához sz@r pár ezer Ft-os telefonért mert vertek már meg pusztán poénból vagy mert h felvágjanak a haverjaik előtt abban kialakul. Persze könnyű papolni h előítéletek de ha 99 lyukba bedugod a kezed és mindenhol rávágnak egy jó nagyot a 100-ba is ugyanúgy be mernéd dugni előítélet nélkül vagy 100-ból 99 alapon tudod h ott is rávernek egy jó nagyot. Hülye példa de hirtelen ez jutott eszembe de sztem érthető. A cigány nem társadalmi életre való. Az egy humanoid állatfaj. Persze ebbe bele lehet magyarázni h náci meg fasiszta meg mittomén pedig egyik sem vagyok. a zsidók kedvenc sőt egyetlen fegyvere h bárkire bárhol bármikor pofa nélkül ráhúzzák a náci lepedőt aki másról egy rossz szót is mer szólni.... Aki utálja a zsidókat sem náci. Ez csak a zsidók hülyesége. Az arabok is utálják őket most akkor az arabok is nácik?? Na ne már!

A rasszizmus kialakul senki sem úgy születik hanem azzá válik. Tapasztalatokon alapszik. A cigány hiszi azt h a bőre színe. Ki nem sz@rja le h az ő bőrében több a pigment sejt ez nem erről szól. Az őket jellemző viselkedés (illetve annak teljes hiánya) állatias viselkedésük a társadalmi normák konvekciót teljes figyelmenkívül hagyása stb.

peszre erre könnyű azt mondani h a magyarok közt is vannak ócska emberek meg a cigányok között is vannak jók és becsületesek. persze elismerem csak az arányok nem ugyanazok. És pontosan ez a lényeg az arányok. Hány cigányból hány olyan amilyen és mennyi a magyarok közül. Nah ez a lényeg. a 10 millió magyarból érdekes csak 36% a börtön lakó a maradék 74% (majdnem a három negyed része) cigány. holott cigány csak 250E él az országban. Akkor miről beszélünk?

A cigány nem tud viselkedni állat módjára ordibál nem tud értelmesen diplomatikusan kommunikálni az erőszak a válasza minden konfliktusra és mindent ököljoggal akar érvényesíteni. Ez 95%-ukra jellemző. Elég megnézni a közösségi oldalakon "raj pózoló" cigányokat. Mindegyik harci beállásban szamurájkarddal vagy késsel a kezében magukat maffia vezéreknek vagy tagoknak nevezik. Az erőszak az egyetlen életbentartó módszerük hisz iskolájuk nincs dolgozni csak kis százalékuk akar még kevesebb amelyik dolgozik is így a megélhetésüket is bűnözésből ergo erőszakból fedezik és ami a legrosszabb büszkék rá. Mi dolgozó emberek "csicskák", "verebek" vagyunk amíg ők "rafkós maffia" módszerekkel (magyarán piti bűnökből) keresik meg a vagyonukat. Persze akadnak nagy kutyák is akiknél milliók forognak meg de az csak egy nagyon kis százalék maradjunk a többségnél.

Az a cigány "valaki" akinek izmos felsőteste márkás holmija kilós nyaklánca és sok pénz van a kezében a másikban valamilyen fegyver. Így pózolnak. Ők "rajok" ők "valakik". Egyiket sem láttam még olyan fényképpel hogy: diplomaosztón vagy banketten vagy akármi. Egyiket sem láttam még egy cégnél vagy vállalatnál vezető pozíciót betölteni vagy egyébként olyan igazán felső kategóriás munkát végezni. Amelyik dolgozik az is valami alja munkát. Kubikol egy építkezésen, rakódó munkás, biztonsági őr, takarító, stb. Nem akarok senkit megsérteni de ezek akkor is alja munkák. Hány diplomás cigány van? 100-150? Sztem annál nincs több az ziher. A gyerek náluk megélhetési forma akárcsak az erőszak. minél több a gyerek annál több a segély. Ez egy egyszerű pénzügyi tény. Persze a magyar gárdától rettegni kell hisz az egy félkatonai organizált fasiszta szervezet. Ahham kérdem én hány gárdista vert halálra idős néniket piti értékeiért? Hány gárdista késelt meg cigányt mert ő cigány? Hány gárdista lincselt meg cigányt mert rosszkor volt rossz helyen? Egy sem. Viszont cigány már mindenfajta bűnt követett már el. Én nem vagyok gárdista engem hidegen hagy ez az egész. Majd ha már ott tarunk h fegyverrel kell magunkat az otthonainkban megvédeni mert állatok módjára fosztogatnak majd akkor belépek. Addig nincs értelme vonulgatni meg tüntetgetni.

Mielőtt bárki elkezdené h a magyarok közt is vannak mocsadékok meg a cigányok közt is vannak jók előbb nézze meg az arányokat. Persze most jönnek a fajvédő zsidók és liberálisok akik a saját anyjukat is vízbe fojtanák ha mások védelméről van szó és most jön a mocskos fasiszta meg náci meg stb.

Érdekes a cigányok nagy része ugyanúgy utálja a magyarokat minket akik eltartjuk és etetjük az ingyenélő fajtájukat őket mégsem vádolja senki rasszizmussal... ha én náci vagyok mert utálom a cigányokat hát ők miért nem azok akik utálják a magyarokat? Ha én rasszista vagyok akkor bizony ők is!!!

2010. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várok további véleményeket.
2010. márc. 15. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy buszon előttem "beszélgetett" néhány putris cigány (elnézést a kifejezésért, de hihetetlenül igénytelenek voltak...) és az egyik megszólalt, hogy milyen szép vagyok, erre a másik visszaszólt, hogy hagyjam, ő csak a paraszt így meg úgy... Nem mintha vágytam volna a kapcsolatra! =) De akkor miért mi vagyunk a rasszisták? Én talán két normális cigányt ismerek, pedig több mint ezret ismerek személyesen, ugyanis sajnos cigányszaporodás van mindenhol... Magyarország szennyének és szégyenének gondolom őket, és ez nem előítélet, ez tapasztalat... Akárkit megkéselnek, kirabolnak, megvernek... És az állam még pénzeli is őket! =S A zsidókról nem nyilatkozom... -.-" A szlovákokkal nincs bajom, bár ismerek elég parasztokat is közülük.
2010. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Most nálunk a cigányok körében az a "menő"(pénzkeresési forrás) hogy amikor a nők terhesek lesznek(szval minden évben)elkezdenek drogozni, piálni, cigizni ha eddig még nem tették volna, és próbálják károsítani a babaát.De ha így nem sikerül akkor egy lepedőt tesznek a a baba fejére épp addig hogy az agya károsuljon de még éljen... Így sokkal több pénzt kapnak az amugyis segélyből élő patkányok.(már bocsánat)

Az édesanyám gyermekorvos és mindig hallgatom hogy amint megkezdődik a suli jönnek a cigányok h betegek lettek, fáj a hasuk, köhögnek, fújják az orrukat.. bezzeg szünet alatt nem azok! ez krónikus iskolakerülés betegsége. És szegén ygyerekek nem tehetnek arról h a szüleik semmirekellők, de sajnos ezt tanulják el tőlük nem a becsületet, kultúrát...

Én sem azt m,ondom h nincsenek rendes cigányok , mert vannak! DE többségük nem az!

2010. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!