Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok erről nekem mondani...

Tudnátok erről nekem mondani valami véleményt? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon emlékszem arra , mikor még a héten valamelyik nap azt hiszem 2 napja körülbelül a buszon állva mintha talán az önbizalmamat kaptam volna vissza vagy egy másik személy bújt volna elő belőlem és olyankor amikor az embereken is körbe néztem mintha mindenkiről tudtam volna mondani valami megjegyzést , hogy vannak azok a fajta emberek akik állandóan gondolkodnak vagyis vannak a folyamatosan gondolkodóak / elmélkedőek akkor vannak azok akik azon elmélkednek , hogy hol rontottál el az életüket és körülbelül vagyok én aki a tökéletes ember de viszont ez tartott nálam körülbelül pár másodpercig majd elmúlt. Szóval valaki legyen szíves erre mondani valamit. Előre is köszi
2015. szept. 30. 19:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!