Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek musical színész?

Lehetek musical színész?

Figyelt kérdés

Minden álmom hogy egyszer a lovasszínházhoz csatlakozzak, csak az a baj, hogy a hangomat képezni kéne...

Tudom, hogy hamisan énekelek, de (szerintem azért),mert félek énekelni még egyedül is, nem hogy egy ének tanár előtt. Hogy győzhetném le ezt a félelmet? Most 9.-es vagyok és ebben a suliban sajnos nincs énekkar...általánosban jártam énekkarra, de nem tudom hogy tényleg rossz volt-e a hangom, vagy csak az osztálytársaim szerint. Nagyon utált a régi osztályom, folyton csak szívattak és ők mondták, hogy nagyon rossz a hangom hagyjam abba meg stb.. és sajnos elhittem nekik ezeket és abbahagytam az éneklést. Pedig még fellépésekre is vittek minket ami nagyon jó volt, ha vissza fordíthatnám az időt, akkor tuti nem hagytam volna abba. Most meg már ott tartok, hogy egyedül vagyok itthon, és berakom a kedvenc számom, elkezdem énekelni és rögtön abba hagyom mert az van bennem, hogy nagyon rossz a hangom, meg hogy biztos hamis! Szerintetek hogy győzzem le ezt a félelmet? És ha esetleg sikerülne legyőznöm és lenne egy olyan énektudásom amitől nem süketülnek meg az emberek, akkor lehetek még musical színész? Vagy már túl késő? am 15/L

(bocsi ha értelmetlenül fogalmaztam)



2015. okt. 2. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem késő. Énekórára kellene járni, magán énektantárhoz. A hangképzés, éneklés tanulható. Amellett a mozgást is kell fejleszteni, táncórákon. Ha van olyan tanár, akit kedvelsz, attól kérdezd meg, hol tudnál éneket és mozgást tanulni. Most még nem késő, de kell rá a 3 év és szorgalmas, kitartó munka.
2015. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) januártól énektanárhoz fogok járni! Szerencsére van a suliban heti 2x45perc tánc kötelező óraként
2015. okt. 9. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök! Legyél szorgalmas és kitartó!
2015. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!