Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy fogyaszthat egy falióra...

Hogy fogyaszthat egy falióra ilyen sokat?

Figyelt kérdés
Márciusban vettem egy ilyen nem ketyegős fajta, hanem folyamatosan körbejáró faliórát. Azóta már a hetedik elemet veszem bele, mert rendkívül hamar lemerül konkrétan teljesen nullára. És nem olcsó elemekről van szó, hanem márkásabbakról is, amik eredeti csomagolásban vannak vásárolva. Hogyan fogyaszthat egy egyszerű falióra ilyen sokat? Nem lehet ellene tenni valamit?

2015. okt. 3. 06:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Anélkül, hogy látnánk mi van abban az órában elég nehéz megmondani.


Egyébként vegyél aksikat

2015. okt. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyártónak érdekeltsége van az elemgyártásban.
2015. okt. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Titusztitusz ***** válasza:
Valszeg két ok állhat a furcsa jelenség hátterében...Az egyik az, hogy eleve nagy fogyasztásu villanymotor van beépítve az órába gyárilag,(A mai termékgyártók leleményessége köztudottan határtalan, ha a fogyasztók pénzének a sunyi lenyúlásárol van szó...)míg a másik lehetőség az, hogy enyhén zárlatos valahol az óra áramköre...De hogy biztosan megtudd az okot, nézesd meg az órát valami hozzáértő órással...Avagy nézzél egy mechanikus, felhúzható órát...Azoknál nincs jobb, és gazdaságosabb szerkezet a mai napig se...(Én, ahol csak tehetem, mindig kerülöm az árammal működő szerkezeteket,főleg olyankor, ha az adott szerkezetnek létezik MECHANIKUS MÜKÖDÉSÜ változata is...)
2015. okt. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mehanikus orának nincs párja .
2016. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Titusztitusz ***** válasza:
Szia 4-es...Örülök neki,hogy van akkor ezen a portálon rajtam kívül más is,aki a mechanikus órák nagy rajongója...Mondjuk élőben is hallottam már sokaktol ilyesmi mondásokat mint amit írtál,és ebböl következően nemnagyon szoktam érteni a gyártók viselkedését,hogy MINDEN MÓDON csak erőltetik,meg erőltetik a fogyasztókra ezeket a gagyi,nulla,kvarc,meg villamos órákat...De gondolom ennek az lehet az oka,hogy az óragyártók nagykutyái,túlságba is jóban vannak az elemgyárak nagykutyáival...És így akkor mindketten jól járnak,a fogyasztó meg csak vegye a szemetet...Pedig egy jól működő,ízlésesen kialakított,minőségi kakukkos,vagy csak szimpla ingaórának megvan mindig a maga hangulata,sajátos "egyénisége,lelke"...És a MEGFELELŐ PONTOSSÁGA IS...Értelemszerüen ez érvényes a mechanikus karórákra is...Dehát a mai világ ugye a silány minőségröl-kialakításrol,a gagyirol,a dömpingtermelésröl szól úgy álltalában mindig,hát a órák világa ugyan minek lenne kivétel? Viszont abban bízok mindig,hogy hátha eljön egyszer a mechanikus órák reneszánsza is valamikor...
2016. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!