Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy szállodai étterembe vagy...

Egy szállodai étterembe vagy egy különálló étterembe érdemesebb pincér gyakorlatra menni?

Figyelt kérdés
Amikor a tanáraimat kérdezem, mindig csak felületesen válaszolnak, hogy ami szerintem a legjobb. Eleinte egyértelműen egy nagyobb szállodába szerettem volna menni és fel is vettek, de egyre inkább kezd vonzóvá vállni az étterem. A legfőbb célom az lenne, hogy minél többet elsajátítsak a szakmából és később esetleg saját éttermet is nyitnék. Épp ezért gondoltam rá, hogy lehet egy étteremben jobban odafigyelnének rám és jobban tanítanának, talán előbb is kerülnék vendéghez, mint egy szállodában, stb.

2015. okt. 3. 15:30
 1/1 anonim válasza:
Egy nagy szallodaban talan nagyobb ralatasod lehet az egesz vendeglatoi "bizniszre', mint egy etteremben. Ez az en velemenyem :) En 16 eves sem voltam, amikor elkezdtem egy vendegloben pincerkedni, jelenleg 19 vagyok, es folyami hajon dolgozom. Ha kerdesed van, irj batran!
2015. okt. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!