Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemény a Boronkayról? (Vác)

Vélemény a Boronkayról? (Vác)

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos, imádom a közösségi életet, azt hallottam az ott nagy jó. Tapasztalatok ezzel kapcsolatban, tanárok milyenek?

2015. okt. 3. 18:07
 1/2 anonim válasza:
100%
Én csak idén kezdtem, de nagyon szeretem. Mivel nekem még nincs biosz, kémia, meg hasonló, ezért nem túl sok tanárt ismerek, de akik engem tanítanak, őket nagyon szeretem. Bár azt hiszem, voltunk olyan szerencsések és a legjobb tanárokat kaptuk meg. A közösségi élet meg van akinek a Szunyogról és/vagy a Sutiról szól, de nyilván van más társaság, de az inkább az osztályon belül alakul ki. De összefoglalva szerintem nagyon jó.
2015. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Három éve vagyok Borós, és nagyon szeretem. Nagyon jó az osztályom, szeretem a tanáraimat, különösen jól képzettek, emellett még jófejek is. Lehet, hogy versenyistálló, sok okos gyerek jár ide, viszont akkor sincs semmi, ha nem jársz versenyekre, én sem szoktam :) Meg valamilyen szinten reálos a suli, viszont én tökéletesen humán beállítottságú vagyok, de így is 5ös vagyok azokból a tárgyakból is. Szóval annyit mondok, hogy le kell ülni és tanulni. Lehet, hogy valamilyen szinten nagyobb az elvárás, én nem tudom, mert nem jártam más középsuliba, de ha tisztességesen tanulsz simán lehetsz 5ös, nem hiszem, hogy más suliban zéró tanulással az lehetnél :) Egyébként én a közösségi programokat is nagyon szeretem, van drámanap tizedikben, kádiválasztás tizenegyedikben, szalagavató az utolsó évben, de ami most téged érint, az a kilencedikeseknek tartott gólyatábor és szecska, de ezekről gondolom már hallottál :) az ilyen programok nagyon összekovácsolják az osztályokat :) meg persze ott van a DÖK. Ha igazi közösségi ember vagy, akkor ott a helyed :) egyébként a művészeteket sem hanyagolja a suli, most éppen olyan projekt van a suliban, hogy a hátsószárnyat meg az oszlopokat a diákok nagyon kreatívan kidíszítik, lefestik stb., a könyvtár is nagyon hangulatos, nekem a menzával sincs bajom (bár én ilyen szempontból nem vagyok nagy igényű :D), a büfénél pedig egy csomó asztal és szék van, ahol nagyon jó közösségi időt tudnak együtt tölteni a diákok, ott szoktunk tanulni és házit másolni reggel, beszélgetni és nasizni délután. Én nagyon szeretem.

A Madáchot nem igazán ismerem, viszont vannak ott is jó szakok, pár barátom odajár, szóval nem tudok rosszat mondani róla, meg nem is akarnék, nem oda járok :)

Remélem, hogy jól sikerült a felvételid, szerintem nem bánnád meg ha a Boróba jönnél :) 17/l

2016. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!