Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iskolát szeretnék váltani....

Iskolát szeretnék váltani. Nekem is jelen kell lennem az iskolába, vagy elég csak a szülônek?

Figyelt kérdés

9.osztályos vagyok.

Gimibôl--> szakközépbe



2015. okt. 5. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
első lépés: A szülő menjen be az új iskola igazgatójához megbeszélni, hogy át szeretnél menni, és tudnak-e fogadni. Az igazgató majd megmondja a további lépéseket. A gimnáziumban addig ne beszéljetek róla.
2015. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ma telefonált anyukám az igazgatónak, és azt mondta hogy holnap be kéne menni.

Ugy hallottam hogy ilyenkor nekem is be kell mennem, de nem vagyok benne biztos.

2015. okt. 5. 12:50
 3/9 A kérdező kommentje:
Anyukám mondta az igazgatónak hogy át szeretnék menni, és mondták hogy van hely.
2015. okt. 5. 12:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó - szerintem menj te is és kérdezzétek meg ott, hogy te is bemenj-e. Néha jobb, ha az igazgató és a szülő kettesben beszél először. Majd megmondják, lehet, hogy így lesz, hogy egy kicsit vársz, majd téged is behívnak. Nem fognak vizsgáztatni, nem kell izgulni, minden rendben lesz! Az igazgató és a szülő is NEVELŐ, normális esetben azt a megoldást keresi, ami a gyereknek a legjobb.
2015. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) szét izgulom az agyam ez miatt. Remélem ez hamar át mehetek a másik iskolába.
2015. okt. 5. 13:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, tényleg azon vannak körülötted, hogy megtalálják a legjobb megoldást. Ne félj! És tőled legfeljebb azt kérdezik, mi szeretnél lenni - és nem baj az sem, ha még nem tudod. Nem fognak vizsgáztatni. Mi szeretnél lenni tényleg?:)
2015. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Huhhhha, hát nem tudom :o

Irodai munkát képzeltem el,. vagy hasonló!

2015. okt. 5. 13:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó, lazíts - nézd egy érdekes kisfilm:

https://www.youtube.com/watch?t=75&v=CW9LTtn32K8

2015. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)!
2015. okt. 5. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!