Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fojton unatkozok tudnátuk...

Névtelen 124 kérdése:

Fojton unatkozok tudnátuk adni valamilyen tippet?

Figyelt kérdés
Mindent próbálok sorozat nézés jelenleg 10-et nézek. Filmézés. Könyvolvasás.Sport. Légyszi adjatok tippet. (13 vagyok ez a kamaszkor velejárója?)

2015. okt. 5. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy számítógépes játékok , vagy pedig több időt tölts a barátaiddal :D
2015. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Tanulmányozd a magyar helyesírás szabályait, akkor talán nem írsz le olyanokat, hogy "fojton".
2015. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tanulj valamit ami iránt van érdeklödésed, lehet az pl. nyelvek,fizika,programozás,weboldal szerkesztés,anatómia,ezermesterség(értem ez alatt mindent ami ebbe beletartozik),rajzolás,animálás,történelem(akár egy adott ország történelme vagy egy korszak),stb...


Ha meg egy konkrét tippet akarsz ami hasznos is akkor tanulj meg írni rovásírrással (könnyü vele puskázni, mivel a tanár nemtudja elolvasni hiába van a szeme elött, te meg csak letagadod valami másnak) ;)


Én special annó középiskolában úgy puskáztam, hogy kevertem a magyar rovásírást a japán hiragana és katakana -val. És ezeket minnél láthatóbb helyekre firkáltam (nekünk volt ilyen olcsó eldobható bőr az asztalokon és arra írtam rá). A tanárok még csak nem is sejtették ;)

2015. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönom a válaszokat (bevallom a nyelvek érdekelnek)
2015. okt. 6. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!