Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eudiakok szerzodes?

Eudiakok szerzodes?

Figyelt kérdés
Meg volt hirdetve egy rendezvenyre egy 1 napos munka, jelentkeztem ra, visszahivtak. Vegul masik nap kell menni, mondtam hogy oke. Mondtak, hogy menjek be. Ala kellet irni egy 'eseti megallapodast'. Abban viszont az a nap szamit a munkakezdes idopontjanak, amikor alairtam. A munkavegzes idotartama pedig ''hatarozatlan ideju''. nincsen benne datum szerint az az adott nap, amelyikre jelentkeztem, illetve hogy mettol meddig kell dolgoznom, es hova kell menni pontosan. Most akkor ez alapjan engem barmikor hivhatnak ide dolgozni, ha ez a ceg pl masik rendezvenyt csinal, es en koteles vagyok menni? Ugy lenne logikus, hogy a szerzodes arra az egy napra szol amire en jelentkeztem, es benne lenne minden pontosan. Szerintetek?

2015. okt. 8. 18:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!