Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » TRANSCOM! Bármi amely érdekes...

TRANSCOM! Bármi amely érdekes lehet CSR pozícióban! Csapat, morál, juttatások. Stb?

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott dolgoztam, a fizu a legkevesebb az összes ilyen típusú service desk közül. Utoljára hagyd, ha van rá módod.
2015. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SirZoli válasza:

Helló!

Én voltam már náluk kb 2 hónapig bírtam. Ideiglenesen kellett valami, amíg nem találtam egy jobb lehetőséget. Tipikus CSR, körülbástyázva ülsz egy számítógépnél, egy légtérben kb 100 emberrel- zaj borítékolható. Nekem olyan érzésem volt, mintha egy marhavagonba lettem volna. Még jó, hogy nem telefonos volt. Egyszer levittek egy telefonos CSR részlegbe... hát mit ne mondjak, nagyobb volt a zaj, mint egy helikopter rotorja. Idegesítő, főleg, ha többnyelvűek, mert akkor össze-vissza mindenfélét hallasz egyszerre. Hát a fizetés meg... én két nyelven leveleztem, és eléggé megalázó bért adtak. Arra jó volt, hogy ne halljak éhen, de egyébre... Inkább kerestem közben másik állást. Még idejében dobbantottam, mert közbe felröppent, hogy lehet lesz éjszakai műszak is... na azt már nem! Arra jó, hogy ne legyél munkanélküli, de másra nem nagyon. Abszolút ugródeszka, persze nem a cégen belül, ott nem nagyon lehet továbbjutni helpdeszkestől vezetői posztba... álmodik a nyomor!!!

2016. jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!