Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vallás amely mégsem az? Nézd...

Vallás amely mégsem az? Nézd meg, érdekes (tényleg) és hernyó

Figyelt kérdés

Én, a javában tudományban bízó, bizonyításra szoruló vagy kimutatható tényekben hiszek.Az emberi egyszerűség és hovatartozás,az "élet értelmének" keresésére vagy az erre megalakult vallásokból (és ezek némelykének értelmetlenségéről)alapozva, egy újat akarok prezentálni, a fentieket bizonyítva (nem kell komolyan venni, csak tanulságra inthet) A lényeg:


vallás" alapítása, amely a hernyóra épül (igen) hernyisták lennénk, a Hernyókódex szerint élnénk és annak útmutatása szerint.amelyek pedig:

-egész életünkben gürcölnünk és túlélnünk kell,hogy "hernyóhalálunk" után gyönyörü kis pillangók legyünk (ez az alappillér)

-a hit központja a pete (szent pete) eredetünk oka,melyet mindennap eszünkbe kell juttatni.

-zabáljunk sok levelet hogy megtudjunk élni,extrém lárva korunkban husikát is ehetünk,bizonyos hernyókasztok megeszik akár egymást is, kihasználva kiszipolyozva saját fajtánkat.

-ne foglalkozzunk semmivel.saját célunk legyen a levélszerzés és hogy vigyük valamire,hiszen pillangóvá kell válnunk.

-ha látunk egy idegen lárvát, azonnal tukmáljuk bele hogy pillangó lesz, és ez legyen az életcélja, adjunk teret a hernyizmusnak.

-mindenki falán legyen egy falevél,amely ihletet ad a mindennapjainkhoz.


és még lehetne hozzá párat írni,mindent elfogadok..


Ha látsz összefüggést az életünk, és annak értelmetlen vagy értelmes* dolgaival és a hernyizmussal kapcsolatban, csatlakozz.


utóirat:ha nem lennél jó hernyó életedben akkor a hernyolba kerülsz,ahol szárnyaszegett csonklepkeként kell ágakat rágcsálni örökkön örökké..Hernymen.


(viszont a csatlakozás része komoly,egy facebook csoport képében)


2012. máj. 13. 02:56
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] ha valaki megtérne a hernyóösvényre
2012. máj. 13. 03:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj aludni, és kevesebbet igyál vagy szívj.
2012. máj. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ne te mondd már meg mit csináljak..
2012. máj. 13. 10:00
 4/5 A kérdező kommentje:

és ha olvasnál is le van írva: (nem kell komolyan venni, csak tanulságra inthet)


gondolom ez már nagy falat.lehet én vagyok hülye gondolkodású de nem te írtál már ide reggel 6kor?..


egész életünkben gürcölnünk és túlélnünk kell" még le is van írva.. gondolom fent vagy már mert megszoktad hogy hétköznap mész gürizni meg melózni.. ezeket az összefüggéseket keresi ez a kérdés... nem az értelmetlen osztást mert letört az idióta gyerekek barbie feje, nem tudsz értelmeset írni menjél jojózni..

2012. máj. 13. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem én a humorod, nem komolyan gondoltam, amit írtam :)
2012. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!