Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok Győrben jo kollegiumoka...

Tudtok Győrben jo kollegiumokat? Gimnáziumra gondolok. De máshol is szoba jöhet ha megfelel a lenti elvárásoknak! (TÖBB LENT! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan kollégiumot (gimnáziumot) szeretnek találni, ami kicsit lazább nem olyan nagyok az elvárások es viszonylag szabadok vagyunk (itt arra gondolok hogy több időre engednek ki)

A közösség is legyen jo....

Egyébként Budapesti vagyok csak egy kis változatossága vágyom, es ugy gondolom Győr szep hely, ezért jo lenne ott tovább tanulni:)

Es a kollégiumban ha kapok jo szoba társakat, akkor tok buli az egész:D

Jo tudom nem csak a bulirol szól, de néha az is belefér:)

Megegyszer összefoglalva es pár elvárással kiegészítve:

-ne legyen túl erős gimi.

-a kollégium része legyen tiszta es nézzen ki valahogy....

-legyen jo a közösség, tanárok is legyenek jofejek.

-ne legyen nagy szigor, tobb időre engedjenek el a kollégium területéről.

-jo környezet, mármint ahol van az iskola es ahogy ki néz.

Azt hiszem ennyi....

Tudom az összes elvarasra megfelelő helyet nehéz találni, nem kell mindennek ugyan így lennie de azért jo lenne ha minel tobb dolog eggyezne meg....

Ha Győr közelében vagy olyan helyen ahol nagyobb az élet (sok ember,bulik,rendezvények stb...) akkor nem csak Győrből mondhattok gimiket hanem máshol is:)

14/F



2015. okt. 8. 23:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!