Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az ember PUSZTÁN CSAK...

Ha az ember PUSZTÁN CSAK EGYMAGA szeretne élni azt miért kel folyton őrültnek titulálni?

Figyelt kérdés

Nekem már nincs türelmem senkihez, félek nem bírok addig várni míg lehetőségem lesz rá hogy önálló háztartásom legyen. Hiába szeretnek, én nem szeretek senkit. Hogyan kellene rábírnom a környezetemet hogy békén hagyjon?

A mostani taktikám hogy akkor kelek mikor ők aludni térnek, de ezzel is csak felbosszantottam őket, és zaklatnak miatta.



2015. okt. 9. 22:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez tényleg ennyire nem normális? Mit kéne tennem?
2015. okt. 10. 17:28
 2/3 anonim ***** válasza:

Van pár ötletem.

Írom figyelj:

2015. okt. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha valakinek konkrétan a szemébe mondod hogy nem szeretlek kérlek hagyjál békén és ne szólj hozzám. Nem veled van a gond hanem velem nem kell segítség. Nálam célra vezető volt.

A bunkó takarodj innen és ne cseszegess örökké is célra vezető ha magadra haragítod már békén hagy. Vannak olyan helyek ahol évi 2500 ft a rezsi! Számolj a kajádra és fht-ből meg tudsz élni ha műveled a földed. Már senki nem tudja hol laksz. Értesíteni nem tudnak... stb

Vannak még ötleteim ha érdekel. Keress pm-be ha kevés.

2015. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!