Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az szerintetek gáz ha 17 éves...

Az szerintetek gáz ha 17 éves az ember és még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz ha valaki mindig másoknak akar megfelelni. Kényszerből ne legyen barátnőd.
2015. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerinted gáz,ha egyik ismim 28 és sosem volt barátja?
2015. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Es is ennyi eves vagyok, es nekem se volt normalis kapcsolatom, de a baratokat tobbre tartom. Ha te is igy vagy vele, akkor egyáltanán nem vesztettél semmit.
2015. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

akkor nem vagyok egyedül ezt azért jó tudni


köszönöm! :)


(ami késik nem múlik)

2015. okt. 6. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:

És az gáz szerinted, hogy én mindig is nagyon csinosan öltözködtem, szép arcom van, hosszú szőke hajam, de csak 18 évesen kezdtem igazán érdeklődni a másik nem iránt, tehát csak 18 évesen lett először barátom? :D Mert szerintem nem, rám annyi idősen talált az első szerelem.. :P

23L

2015. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 2xSü ***** válasza:

38 éves vagyok. Anno mikor mi érettségiztünk, kb. az osztály 2/3-nak nem volt még barátnője. (Fiú osztály voltunk egy szakközépben.)

Az első barátnőmmel 18 évesen jöttem össze.


Mondjuk 25 év felett már kicsit furább a dolog, de mindenki úgy éli az életét, ahogy neki tetszik (persze a megfelelő erkölcsi és törvényi keretek között).

2015. okt. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem, mindenkinek a magánügye, van e barátnője, csak azért mert sok ismerősödnek van, nem vagy köteles arra, hogy neked is legyen. Az sem gáz, ha valaki egyedül éli le az életét. Az ember (normális esetben) nem divatból él párkapcsolatban, hanem mert tényleg szeret valakit (azt most hagyjuk ki, hogy vannak haszon "párkapcsolatok).
2021. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!