Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Csikizték már meg a...

Lányok! Csikizték már meg a talpatokat kínzás szerűen?

Figyelt kérdés

Vagy ti csikiztetek valakit? El tudnátok részletesen mesélni? Akár privátban is. Kórt légyszí irjatok.


15/f



2015. okt. 9. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen volt mar ra pelda.

Mit lehet ezen reszletesen elmeselni?:D

2015. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt,hogy hogyan zajlott. (pl:lekötözés miylen,volt,mit használtak,mennyi ideig,milyen érzés volt stb)
2015. okt. 9. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a talpam nem csiklik :)) Próbálták csiklintani, de nekem még jól is esik. Azt szeretem annál jobban, ha a lábujjaim között csipkedik.
2015. okt. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,nekem már csikizték. 16l.
2015. okt. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen. 13 voltam amikor nagybátyám csikizett. Elöször csak lefogott de utána meg is kötözött. Talpamat csikizte, kézzel meg kínozgatott hegyes cucokkal.
2015. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer szilveszteri bulira vittem egy lányt. A konyhában a vacsit töltöttük el, és az asztal alatt az ölembe tette a lábát, kaja közben nyugodtan csikizhetsz megbízással. Befejeztük a vacsit vagy 1,5 óra alatt, majd azt mondta, addig akarja, míg ki nem ugrik a bőréből! (hiszen nem volt csikis!) a TV műsort nézegettük, de ment minden a kérése szerint. kb 2 órakor kezdett el levegőt kapkodni, rángatózni, és 10 perc alatt orgazmus tört rajta ki. És pihenés következett. Aztán rendszeresítettük.
2019. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!