Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért történnek ilyenek álmomban?

Miért történnek ilyenek álmomban?

Figyelt kérdés
Számtalanszor volt már rá példa, hogy álmomban valamit akarok csinálni, pl. A telefonon képeket mutatni a többieknek de ha megmutatok egy képet akkor elkezdek fuldokolni (élethű), ilyenkor azt csináltam: -Na ebből elegem van és átmentem tudatos álomba.:D Meg megyek előre és nem bírok felnézni. Egyre kissebb a látóköröm gondoljatok bele amikor erölködtök felfelé nézés közben nekem már abban az álomban az előre nézés sem ment. Csak lefelé néztem. Szóval borzalmasak. Ennyire kínozni akarom magam álmomban?

2015. márc. 22. 13:07
 1/4 anonim válasza:

Azért nem kapsz levegőt mert hasalsz

és tényleg nem kapsz levegőt ezért élethű.

A többit nem tom. :(

SZÉP ÁLMOKAT.XD :0

_@/' Tessék egy csiga.

2015. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de ez reggel volt és az oldalamon feküdtem, kb. már a felkelés küszöbén álltam, és a torkom és a hasam körül tiszta volt a levegő. De a szemes eset az borzasztó élmény.:S
2015. márc. 22. 17:34
 3/4 anonim válasza:

Csigahad :)

_@/'_@/'_@/'

Kel meg? XD hehe

2015. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

_@/'_@/'_@/'

_@/'_@/'_@/' .. Az én csigahadam verhetetlen.:3 De most viccen kívűl mitől lehet ez?..

2015. márc. 25. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!